Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Barber Days

inne

Barber Days

Barber Days - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Barber Days, wspólnie z partnerami biznesowymi i wystawcami, przygotowało dla wszystkich brodaczy (i nie tylko), specjalną przestrzeń targową we foyer Copernicus Toruń Hotel. Odwiedzający Targi i Kongres Barberów będą mieli okazję wziąć udział w kilku specjalnych wydarzeniach:

Zapraszamy wszystkich Państwa w dniu 6.11.2015 od godziny 12:00 do godziny 19:00 do odwiedzenia stoisk targowych, gdzie będziecie mogli kupić i zapoznać się z kosmetykami do pielęgnacji zarostu. Znajdziecie tam także meble barberskie, brzytwy, nożyczki, grzebienie i inne akcesoria potrzebne do pielęgnacji zarostu.

Kto nie może dotrzeć w piątek, nic nie straci, ponieważ następnego dnia 7.11.2015 od godziny 9:00 do godziny 17:00 odbywa się druga część targowa. W ramach tego dnia przygotowaliśmy trzy dodatkowe wydarzenia:

12:00 - zapraszamy na wykład pt. "Najczęściej popełniane błędy przez facetów w kontekście relacji damsko-męskich", który poprowadzi O'rety - ekspert w dziedzinie relacji damsko-męskich i założyciel jednej z największych szkół uwodzenia. Na co dzień prowadzi 4 blogi i pisze książki, a w weekendy organizuje szkolenia dla mężczyzn i kobiet. Autor 'Projektu Uwodziciel' oraz wielokrotny prelegent konferencji branżowych.

Opis wykładu:
Treść wykładu jest efektem doświadczenia zebranego przez wiele lat pracy z mężczyznami nad poprawą ich pewności siebie, poczucia atrakcyjności oraz relacji z kobietami. Usłyszysz o najczęściej popełnianych błędach i przyczynach niepowodzeń w związkach, randkach i pierwszych fazach znajomości. Dowiesz się dlaczego faceci sami się dyskwalifikują i nieświadomie sabotują relacje z kobietami, skąd biorą się najczęstsze lęki i dlaczego większość popularnych technik i strategii nie działa.

Otrzymasz wskazówki jak stać się atrakcyjnym facetem oraz co jest kluczem do ciągłego odczuwania szczęścia i radości. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś się dowiedzieć dlaczego jedni faceci działają na kobiety jak magnes, a innym nigdy nie wychodzi, to ten wykład jest obowiązkowo dla Ciebie.

13:00 - odbędzie się wykład pt. "Moda męska bez barier" otwarty dla wszystkich zainteresowanych męską modą. Specjalnie na ten wykład przyjeżdżają do Nas członkowie Grupy Pod Krawatem:
Jan Adamski - twórca bloga www.janadamski.eu - poprowadzi rozmowę na temat: "Największe błędy modowe popełniane przez mężczyzn i sposoby ich unikania." (30 minut)
Albert Borowiecki - twórca bloga www.4gentleman.pl - odpowie na pytanie: "Czy elegancja musi być droga?"
Rafał Przetak - twórca bloga www.wdobrymstylu.eu - opowie o swojej niesamowitej przemianie.
Michał Wróblewski - twórca bloga www.mwroblewski.pl - odpowie na pytanie: "Co daje dobry wygląd?

13:45 zapraszamy wszystkich do Copernicus Toruń Hotel na Bicie Rekordu Guinnessa na "Największy Zlot Brodaczy". O godzinie 14:00 specjalna komisja policzy wszystkich uczestników i ogłosi jaki jest nowy Rekord Guinnessa, ponieważ nikt jeszcze takiego rekordu nie ustanowił.

"Lubię wyzwania. Staram się zrozumieć rzeczy, które wydają mi się abstrakcyjne. Tak było z kobiecym umysłem. To dla każdego faceta zagadka. W końcu bardzo się od siebie różnimy. Nie tylko fizycznie, ale też emocjonalnie." - mówi Szymon Majewski. W swojej książce "Życie w pożyciu" w zabawny i trafny sposób pokazuje wszystkie odcienie małżeńskiej codzienności. Szymon Majewski - ambasador noszenia zarostu i jeden z przedstawicieli brodaczy, który propaguje modę na noszenie zarostu. Będzie jednym z uczestników bicia Rekordu Guinnessa podczas Barber Days.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Barber Days


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne