inne

Bliskie spotkania z człowiekiem | Marek Sekielski

inne

Bliskie spotkania z człowiekiem | Marek Sekielski

Bliskie spotkania z człowiekiem | Marek Sekielski - Bilety

Po dłuższym czasie powracamy do Was z serią „Bliskie spotkania z człowiekiem„. Ideą cyklu są rozmowy z ludźmi, których nieszablonowe biografie, odwaga i wewnętrzna siła mogą pozytywnie oddziaływać na czyjeś spojrzenie na świat. Doświadczenia jakimi dzielą się nasi goście niejednokrotnie pokazują w jaki sposób pokonywać własne bariery oraz wychodzić poza strefę komfortu, by dokonać zmiany na lepsze. Podczas najbliższego wydarzenia spotkamy się z Markiem Sekielskim. Dziennikarz z charakterystyczną dla siebie otwartością opowie o walce z alkoholizmem, konsekwencjach publicznego przyznania się do nałogu oraz w jaki sposób bolesną i trudną historię przekuć w życiowy sukces. Będą to tylko niektóre z wielu wątków jakie zostaną poruszone w ramach spotkania.

W dniu wydarzenia będziecie mogli nabyć „Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba” – najświeższą książkę Marka Sekielskiego. Napisana we współpracy z Adamem Nowakiem publikacja opowiada o wychodzeniu autorów z nałogu, nie uciekając od tego, co najbardziej prywatne.

Marek Sekielski – dziennikarz, producent telewizyjny, dokumentalista. Związany z mediami od 20 lat. Karierę dziennikarską rozpoczynał pod koniec lat 90-tych od stażu w Faktach TVN oraz w programie „Pod Napięciem”. Współtworzył redakcję internetową serwisu informacyjnego „Wiadomości” TVP. Pracował przy produkcji pierwszego pasma porannego TVN24. Był dokumentalistą programu ”Teraz My!” stacji TVN oraz producentem takich programów jak: „Fakty” TVN, „Po prostu” TVP, „Teorii Spisku” Fokus TV, a także producentem i wydawcą „Teraz Ja” w Nowa TV. Jest współtwórcą głośnych filmów dokumentalnych pt.: „Tylko nie mów nikomu” oraz „Zabawa w chowanego”, za które otrzymał najważniejsze polskie nagrody branżowe. Koordynuje produkcje w Sekielski Brothers Studio, gdzie tworzy również serię rozmów „Sekielski o nałogach”. W sierpniu 2021 r. wspólnie z Arturem Nowakiem wydał książkę „Ogarnij się, czyli jak wyszliśmy z szamba” opowiadającą o zmaganiach autorów z uzależnieniami.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bliskie spotkania z człowiekiem | Marek Sekielski

Dobra robota!
Spotkanie autorskie, było przygotowane, profesjonalnie, autor książki z każdym, chętnym , spotkał się w cztery oczy, zamienił kilka słów :)
Bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. Pan Marek robi świetną robotę. Polecam spotkania, książki i filmy.
Wspaniałe wydarzenie. Mądra, szczera rozmowa. Polecam!

Polecane z kategorii inne