inne

"Być kobietą. Spojrzenie dojrzałego mężczyzny" // spotkanie autorskie

inne

"Być kobietą. Spojrzenie dojrzałego mężczyzny" // spotkanie autorskie

"Być kobietą. Spojrzenie dojrzałego mężczyzny" // spotkanie autorskie - Bilety

"Być kobietą. Spojrzenie dojrzałego mężczyzny" - zapraszamy na spotkanie z autorem książki, Bogdanem Wawrzyńczykiem.


"Być kobietą" to moim zdaniem elementarz (łac. elementarius). Jak na ironie, ta "tajemna wiedza" przekazana jest Kobietom przez Faceta, a powinna stanowić naturalną podstawę naszej egzystencji.
Smutne jest to, że my Dziewczyny nie wiemy, co jest w Życiu ważne, a co ważniejsze. Nie wiemy co nam sprzyja, a co niszczy, wypala, wyżera...
Biegamy za niedoścignionym ideałem, który cały czas ucieka podnosząc nam życiową poprzeczkę. W konsekwencji jesteśmy zmęczone i sfrustrowane.
A wystarczy przeczytać, co ten Facet napisał. Wystarczy dzień zacząć od uśmiechu do siebie i Życia, od szklanki wody, od dobrego nastawienia, zdrowego jedzenia. Wtedy wszystko wydaje się łatwiejsze.
Teoretycznie, patrząc z boku, zalatuje to takim filozoficznym dyrdymałem, ale praktycznie...TO DZIAŁA. Ja sama jestem, byłam ofiarą systemu XXI wieku...na szczęście jestem już po drugiej stronie lustra.
Zachęcam do lektury i do działania!!!
Ps. Nawet zmęczone prozaicznymi obowiązkami kobiety są w stanie
przeczytać ten życiowy podręcznik, bo rozdziały są krótkie, łatwe do
przebrnięcia. Mają różnej wielkości czcionkę i podsumowanie w formie
porad.
Drogie Panie, zawalczcie o siebie Miłością, póki nie jest za późno. Polecam obowiązkowo." - Agata Duś


Bogdan Wawrzyńczyk - Filozof, pedagog, wykładowca, mówca motywacyjny, edukator. Nauki humanistyczne studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy, na Uniwersytecie Warszawskim i Francuskim Instytucie Zarządzania i Marketingu w Warszawie.
Swoją karierę rozpoczął 35 lat temu napisaniem pracy pt. “Postawa humanistyczna człowieka”, czym pragnął zwrócić uwagę na najcenniejsze wartości życia, a przede wszystkim relacji międzyludzkich opartych na szacunku i zrozumieniu. Mieszkał w 37 miejscach w Polsce i na świecie. Poznał osobiście kilkanaście tysięcy osób, co dzisiaj owocuje (w połączeniu z nauką akademicką) wiedzą na temat człowieka i jego relacji z samym sobą, drugim człowiekiem i przyrodą.
Zajmował się promocją gospodarczą, zorganizował 10 kongresów i konferencji ogólnopolskich przedsiębiorców, wydając w tym czasie 4 książki z zakresu estetyki i wzornictwa.
Przez ostatnich dziesięć lat podróżował po Polsce. Osobiście odwiedził ponad 1000 miejscowości, czego efektem było zorganizowanie 22 autorskich wystaw plenerowych pt. “POLSKA NAJ” oraz napisanie dwóch książek o Polsce.
Praktycznie od czasów studiów… jest powiernikiem i doradcą kobiet, które dzielą się z nim swoimi życiowymi doświadczeniami i problemami.
Prowadzi wykłady motywacyjne i doradza w zakresie rozwoju świadomości, relacji międzyludzkich, erologii związku i doradztwa życiowego.

WSTĘP WOLNY

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Być kobietą. Spojrzenie dojrzałego mężczyzny" // spotkanie autorskie

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne