inne

III Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

inne

III Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

III Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal - Bilety

Charytatywne Bale u Dziennikarzy to tradycyjnie wielkie wydarzenia medialne, które przyciąga najbardziej opiniotwórcze nazwiska w kraju. Tegoroczna, trzecia edycja balu wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko w środowisku dziennikarskim.

To niezwykłe wydarzenie, które łączy w jednym miejscu i czasie ludzi wielkich serc, po raz trzeci odbędzie się 8 lutego 2020 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Gospodarzami Balu będą:
ANNA POPEK I KRZYSZTOF SKOWROŃSKI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje III Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

Przyjechaliśmy specjalnie na ten bal ze Szwecji i nie żałujemy, bo bal był bardzo udany. Bawiliśmy się świetnie do samego końca, czyli do 4..00 rano. Bufet był smaczny i estetycznie wystawiony, dobre polskie trunki, muzyka wspaniale dobrana przez Marka Sierockiego a goście sympatyczni, nie żadni "szpanerzy". Nawiązaliśmy nowe znajomości a poza tym mogliśmy porozmawiać osobiście z panią Anią Popek, Dorotą Łosiewicz i Adą Nowakowską, które oglądamy często w telewizji Polonia. Jednym słowem impreza bardzo udana - przyjedziemy w przyszłym roku !!!
Piękny Bal!!! Wspaniała atmosfera i wyjątkowe towarzystwo. Dobra Muzyka, pyszności na stole, miła i dyskretna obsługa. profesjonalna organizacja i szampańska zabawa!!!!!!
Bal miał swój klimat. Profesjonalizm prowadzących. Świetna oprawa muzyczna Marka Sierockiego i udane występy innych wykonawców. Jednym słowem udana Impreza. Podziękowania dla organizatorów i sponsorów.
Wspaniała impreza, podziękowania i gratulacje dla Wszystkich, którzy ją przygotowali, a szczególnie fantastycznej Ani Popek !!!
Atmosfera fantastyczna,pełna serdeczności,uśmiechów .Pamięcią wróciłam do balu sprzed lat ( gdzie byłam organizatorem )2 godz. trwało składanie sobie życzeń, tak było teraz,każdy z każdym się witał i pozdrawiał. Do zobaczenia mam nadzieję w 2019 r.
super bal super zabawa pyszne jedzenie Bardzo udana impreza
Bardzo wysoko oceniam organizację tego balu: świetna muzyka, zabawa, miłe towarzystwo, dobre jedzenie. Świetne prowadzenie przez Anię Popek i Skowrońskiego.

Polecane z kategorii inne