Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

inne

DF 22: Dlaczego każdy chciałby grać, a nikt nie chce prowadzić?

inne

DF 22: Dlaczego każdy chciałby grać, a nikt nie chce prowadzić?

DF 22: Dlaczego każdy chciałby grać, a nikt nie chce prowadzić? - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Marcin "Fileus" Tarka

Skoro już przyciągnął twój wzrok ten click-baitowy tytuł, zastanów się proszę przez chwilę - ile razy byłeś w sytuacji, w której chętnie byś coś zagrał, ale nie masz z kim? Albo masz - ale żaden z twoich znajomych nie poczuwa się do prowadzenia, bo "Tobie wychodzi to najlepiej"? Postaram się opowiedzieć o największych - w mojej ocenie - trudnościach i blokadach powstrzymujących ludzi przed prowadzeniem ogólnie i na przykładach konkretnych systemów postaram się podpowiedzieć, jak trudności te przezwyciężyć.Jednocześnie ta prelekcja jest jedyną w środkowej Polsce okazją by zobaczyć na żywo podręcznik do D&D 3.5 po polsku i w doskonałym stanie.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: DF 22: Dlaczego każdy chciałby grać, a nikt nie chce prowadzić?

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii inne