Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

DF 22: Jak rozszerzają się fantastyczne światy?

inne

DF 22: Jak rozszerzają się fantastyczne światy?

DF 22: Jak rozszerzają się fantastyczne światy? - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Krzysztof M. Maj

I started with a map and made the story fit. Słów tych w tajemnym narzeczu samego Mistrza Tolkiena wygłoszonych prawdziwości dowiedzie w swej mowie Wasz pokorny sługa z Kolegium Magicznego w Aldorfie, okraszając ją imaginowanymi kartuszami skreślonymi dłońmi prześwietnych kartografów imperialnych ekspedycyj w najdalsze zakątki znanego wieloświata, z uzupełnieniem stosownych rycin uczonym traktamentem okupionych dla pożytku słuchacza. Ku chwale jedynego Sigmara, Jego Imperialnej Ekscelencji Karla Franza oraz Równoumagicznionego Balthasara Gelta, kreśli się z pokorą, Kristof M. May.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: DF 22: Jak rozszerzają się fantastyczne światy?


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne