Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne Dni Czołgisty

Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz

inne Dni Czołgisty

Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zakupiony Bilet uprawnia do wejścia na teren Muzeum w wyznaczonym dniu imprezy.

Bilet pokazy- uprawnia do wejścia na teren Muzuem Militarnej Historii w godzinach 11:00 -18:30 podczas których odbedą się pokazy broni pancernej, przejażdzki pojazdami militarnymi, pokazy grup rekonstukcyjnych, wyścigi czołgów, crash tank.

Bilet koncerty - Bilet uprawnia do wejścia na teren Muzuem Militarnej Historiiw Bornem Sulinowie podczas Dni Czołgisty od godziny 19:00 na odbywające się koncerty w dniu 08.06.2023.
Zakończenie imprezy 23:30

Bilet normalny - Bilet uprawnia do uczestwnica podczas pokazów oraz koncertów.

Start imprezy godzina 11:00

Zapraszamy na Dni Czołgisty w Bornem Sulinowie

Impreza odbędzie się w terminie 08.06-11.06.2023 na terenie Muzeum Militarnej Historii W Bornem Sulinowie ul. Towarowa 16

Podczas tych 4 dni czekają na Was pokazy broni pancernej, pokazy grup rekonstrukcyjnych, strefa dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, pokazy pojazdów dynamicznych z wykorzystaniem pojazdów zabezpieczenia technicznego, wyścigi czołgów, Crash Tank.

o godzinie 21:00 koncert zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz

*o godzinie 22:30 Koncert Zespołu IRA

Varius Manx & Kasia Stankiewicz podczas Dni Czołgisty
Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Na przestrzeni lat osiągał wiele sukcesów, trafiając tym samym na szczyty wielu krajowych list przebojów.
Hity takie jak „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Orła Cień”, „Piosenka księżycowa”, „Pocałuj noc”, czy „Zanim zrozumiesz”, potrafią zanucić miliony Polaków. 7 lat temu ponownie połączyła siły z zespołem wokalistka Kasia Stankiewicz. Efektem tej współpracy są liczne nagrody, stale pojawiające się utwory w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych i sale koncertowe wypełnione po brzegi.
Ostatni album „ENT” zyskał przychylność ogromnej ilości fanów oraz krytyków muzycznych. ”Kot bez ogona” osiągnął status platynowego singla, obecnie ma ponad 25 MLN wyświetleń na kanale Youtube. Płyta doczekała się również swojej winylowej wersji.
Zespół Varius Manx to wielkie przeboje! To ponad 30 lat popu najwyższej jakości, szlachetnie i pięknie dojrzewającej twórczości. Koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz to uczta muzyczna dla każdego słuchacza.

IRA podczas Dni Czołgisty 10.06.2023 godzina 22:30

Po 5 latach 14 maja 2021 pojawia się długo wyczekiwana przez fanów płyta pt: „Jutro”, której wydawcą jest Universal Music Polska.

To już 12 krążek zespołu. Końcowe prace nad płytą trwały w dość trudnych warunkach, szalejąca pandemia nie ułatwiała pracy muzykom.

Krążek zawiera 11 utworów, na którym znajdziecie balladowe utwory, ale ku radości wiernych fanów zespołu nie zabrakło też mocnego gitarowego grania. Muzykę do większości piosenek napisali : Sebastian Piekarek wraz z Piotrem Koncą i Marcinem Limkiem, zaś teksty stworzyli Artur Gadowski oraz Wojciech Byrski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz


Jak działają recenzje?
Super organizacja, jakość pokazów, prezentacja sprzętu, atrakcje dla dzieciaków. Nie żałuję tych 3 dni kiedy byłem w Bernem Sulinowie
12.06.2023 22:26
Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Borne Sulinowo, 10.06.2023
Muzeum Militarnej Historii W Bornem Sulinowie
Jak zawsze fenomenalna Kasia Stankiewicz.Koncert pełen dobrej energii,dobrej muzyki,wielu wzruszeń i radości.Ten czas minął stanowczo za szybko.Koncert oczywiście do powtórzenia w innym miejscu i terminie
Kinga Sz. 11.06.2023 23:21
Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Borne Sulinowo, 10.06.2023
Muzeum Militarnej Historii W Bornem Sulinowie
Szots impreza. Pyl, kurz, halas, dym, czolgi i inne. Niepowtarzalny chillowy klimat i super ludzie
Mat 11.06.2023 08:56
Dni Czołgisty: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Borne Sulinowo, 10.06.2023
Muzeum Militarnej Historii W Bornem Sulinowie

Polecane z kategorii inne