Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni

inne

Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni

Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Znamy już motyw tegorocznych Dni Fantastyki! Nasz temat przewodni to GRANICE MAGII, a więc czary, zaklęcia, uroki, rytuały, demony i mistyka.

Magia w fantastyce staje się siłą sprawczą, narzędziem człowieka do przekraczania barier narzuconych przez prawa przyrody i społeczeństwa. Czary wypełniają luki w naszym poznaniu świata, czyli wszędzie gdzie występuje przypadek, wypadek, nadzieja, strach, coś co nie podlega kontroli racjonalnych metod. Czyniący czary wierzy we wpływ swoich działań na bieg wydarzeń i istoty duchowe. Nawet jak nie odniesie pożądanego skutku to tłumaczy się to napotkaniem kogoś o większej mocy. Wiele ma to wspólnego z religia, w której wszystko zależy również od „siły wyższej”, a na rzeczywistość wpływamy poprzez modlitwę.

ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW NA DNI FANTASTYKI 2022

Bilety można zakupić wyłącznie na stronie biletyna.pl oraz w siedzibie organizatora - Centrum Kultury “Zamek” we Wrocławiu, pl. Świętojański 1

Karnety należy w punktach kasowych w czasie festiwalu wymienić na opaski, będące w czasie trwania imprezy dowodem zakupu, uprawniają do poruszania się po budynku oraz do uczestniczenia w punktach programu zgodnie z poniższymi zasadami.

Osoby posiadające karnet mogą zajmować miejsca w puli miejsc karnetowych na salach zgodnie z kolejnością kolejki. Posiadanie karnetu nie oznacza rezerwacji miejsca na punktach programu.
Osoby posiadające karnet wpuszczane są do sali od 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu.
Karnety uprawniają również do korzystania z gamesroomów zgodnie z obowiązującym w nich limitem miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni


Jak działają recenzje?
Wspaniałe wydarzenie! Ilość jakościowych wykładów i prelekcji które były w tym roku była bardzo wysoka, z ciężkim sercem trzeba było wybierać na które się chcę udać. Dobrze dobrani goście, każdy mógł znaleźć swoją niszę i dobrze się bawić. Brakowało mi trochę więcej wystaw od rękodzielników. Koncert Źywiołaka był pięknym dopełnieniem tej super imprezy.
Neczan 21.09.2022 10:56
Było bardzo fajnie, niestety ominęłam wszystkie prelki ( zapomniałam o nich-) więc nie będę mieć potrzeby kupowania biletu w przyszłym roku bo pewnie też o tym zapomnę
Karolina 12.09.2022 17:47
Duża impreza, różnorodna, zorganizowana w przemyślany sposób. Coś dla każdego.
Alicja 05.09.2022 19:54
Polecam wszystkim miłośnikom fantazji małym i dużym. Impreza zorganizowana w Centrum Kultury Zamek w pięknych okolicznościach przyrody. Organizator świetnie przygotował wszystkie atrakcje, każdy mógł znaleźć coś dla siebie - wykłady, koncerty, miejsca wyznaczone dla dzieci, strefy: gastronomiczna, handlowa, dla zwierzaków, miasteczko fantastyczne, RPG. Pierwszy raz brałam udział w DF i już wiem że będę na następnym również. [email protected]
[email protected] 29.08.2022 16:58
Dni Fantastyki jak zawsze warte wydania 130 zł na trzydniowy karnet! Prelekcje wyjątkowo interesujące, równie jak zaproszeni goście - dodatkowo, z trzynastu prelekcji i paneli, na które się wybierałam, nie udało mi się wejść jedynie na dwa. Strefa wystawców i atrakcje wokół zamku sprawiają, że przez całe trzy dni nie ma chwili, w której nie znajdzie się jakieś ciekawe zajęcie. :) Już czekam na przyszłą edycję!
m 29.08.2022 12:15
Sale na prelekcje bardzo małe, dla prelegentów z większym zainteresowaniem przeznaczone były takie sale, że połowa osób nie mogła uczestniczyć. Słabe jest to, że za rezerwację miejsca trzeba było dodatkowo płacić. Mało wystawców, krzesła do siedzenia jak w szkole-twarde!
Randomowy 29.08.2022 08:02
Było super, ale czasami za mało miejsc. Pierwsza prelekcja Krzysztofa M Maja była w małej sali dość duszno. Dobierajcie sale do ilości chętnych osób na nią. Często da się to przewidzieć choćby po popularności kanału który prowadzi. Albo przed zróbcie krótką ankietę które wydarzenia są najbardziej oblegane i dobierzcie odpowiednio salę względem tego. Cała reszta na plus. Było mega, szkoda że tak krótko ;)
krobert3 28.08.2022 20:36
Wspaniały konwent, tworzony przez wszystkich, od organizatorów po uczestników. Wyjątkowa lokalizacja na terenach Zamku w Leśnicy pozwala na bardzo duże zróżnicowanie wydarzenia. Prelekcje, koncerty, pokazy, jarmark - każdy znajdzie coś dla siebie. Od pasjonatów Fantastyki po rodziny z dziećmi
Kuba 28.08.2022 19:21
Wspaniałe wydarzenie pełne ciekawych paneli dyskusyjnych. Wyjątkowa szansa na spotkanie znanych osób i zamienienie z nimi paru zdań czy zrobienie zdjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie, to na gości czeka strefa gastronomiczna i multum wystawców, u których można kupić prawie wszystko. Są plakaty, rękodzieło, książki, figurki i wiele więcej. To były moje pierwsze Dni Fantastyki, ale na pewno tu wrócę!
Marta 28.08.2022 19:06
Za rok nie kupię biletu
Natalia 28.08.2022 18:56
Cóż, Dni Fantastyki z roku na rok są coraz gorsze, cena nie odzwierciedla jakości wydarzenia - za 130 zł można by się było spodziewać czegoś więcej lub chociaż czegoś lepszego. Wiem, że to jest spowodowane (wydmuszkową) pandemią, ale mimo wszystko można by się było postarać, żeby wyszło fajniej. Gamesroom jest w ogóle poniżej krytyki, ten w piwnicy był o niebo lepszy i lepiej zorganizowany, było także więcej gier. Kompletnie nie rozumiem, jak wejście na to "coś" może kosztować 20 zł, jeśli nie chce się kupić karnetu - już naprawdę lepiej przejść się chociażby do Awarii Prądu. Całość można podsumować słowami "kiedyś to było, nie to co teraz". Raczej już nie zdecyduję się na zakup 3-dniowego karnetu, ale na jeden dzień będę wpadać (na bezpłatną strefę) - podobnie moi, równie rozczarowani, znajomi.
Rozczarowańsko 27.08.2022 12:00
Miło, dużo powietrza , jedzenia i miłych osób, dużo do kupowania :D
Dinek 27.08.2022 09:44

Polecane z kategorii inne