Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

inne

Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni

inne

Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni

Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Znamy już motyw tegorocznych Dni Fantastyki! Nasz temat przewodni to GRANICE MAGII, a więc czary, zaklęcia, uroki, rytuały, demony i mistyka.

Magia w fantastyce staje się siłą sprawczą, narzędziem człowieka do przekraczania barier narzuconych przez prawa przyrody i społeczeństwa. Czary wypełniają luki w naszym poznaniu świata, czyli wszędzie gdzie występuje przypadek, wypadek, nadzieja, strach, coś co nie podlega kontroli racjonalnych metod. Czyniący czary wierzy we wpływ swoich działań na bieg wydarzeń i istoty duchowe. Nawet jak nie odniesie pożądanego skutku to tłumaczy się to napotkaniem kogoś o większej mocy. Wiele ma to wspólnego z religia, w której wszystko zależy również od „siły wyższej”, a na rzeczywistość wpływamy poprzez modlitwę.

ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW NA DNI FANTASTYKI 2022

Bilety można zakupić wyłącznie na stronie biletyna.pl oraz w siedzibie organizatora - Centrum Kultury “Zamek” we Wrocławiu, pl. Świętojański 1

Karnety należy w punktach kasowych w czasie festiwalu wymienić na opaski, będące w czasie trwania imprezy dowodem zakupu, uprawniają do poruszania się po budynku oraz do uczestniczenia w punktach programu zgodnie z poniższymi zasadami.

Osoby posiadające karnet mogą zajmować miejsca w puli miejsc karnetowych na salach zgodnie z kolejnością kolejki. Posiadanie karnetu nie oznacza rezerwacji miejsca na punktach programu.
Osoby posiadające karnet wpuszczane są do sali od 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu.
Karnety uprawniają również do korzystania z gamesroomów zgodnie z obowiązującym w nich limitem miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.08.2022 - 28.08.2022 Centrum Kultury "ZAMEK"
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje i opinie: Dni Fantastyki 2022 - karnet 3 dni

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne