inne

Don Kichot

inne

Don Kichot

Don Kichot - Bilety

Don Kichot – światowa sztuka w Sępólnie Krajeńskim

Don Kichot – to więcej niż balet. To barwne widowisko z udziałem baletu klasycznego, zachwycające bogactwem tańców i kostiumów oraz dowcipną narracją do muzyki Ludwiga Minkusa. Na zmodernizowanej scenie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wystąpią specjalnie dla Państwa Soliści i Balet „Royal Ballet” Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu – to gwarancja widowiska na najwyższym światowym poziomie artystycznym. Znana na całym świecie historia Don Kichota przedstawiona zostanie przez trupę 40 wybitnie utalentowanych tancerzy, widowisko przy akompaniamencie doskonale zaaranżowanej muzyki przeniesie Państwa w czasie do epoki dworskich balów, z których swój początek bierze ta wiekopomna sztuka. Na tak wyjątkowe wydarzenie zapraszamy Państwa do nowo otwartej, zmodernizowanej sali widowiskowej sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki, to pierwszy, premierowy spektakl na tej sali w jej nowym anturażu. Jesteśmy przekonani, że wpłynie to dodatkowo pozytywnie na odbiór sztuki, która sama w sobie jest gwarancją niesamowitych emocji i artystycznych uniesień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Don Kichot

balet przepiękny, nastrój też, trochę mała scena jak na taką ilość tancerzy ale świetnie sobie poradzili, polecam
Występ na bardzo wysokim poziomie. Trochę słaba widoczność. Zbyt wysokie oparcia. Poza tym cała oprawa zasługuje na uznanie.
Wygodny zakup biletów, rewelacyjne przedstawienie w pięknie wyremontowanej małomiasteczkowej sali widowiskowej
Super przedstawienie polecam gorąco
Niesamowite przeżycie
Wyśmienity spektakl w rewelacyjnym miejscu
SUPER !Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Polecam. Uczta dla oczu: barwne, piękne, eleganckie prezentowane z gracją i wdziękiem stroje tancerzy i ten ruch sceniczny, taniec - profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Wykonanie budziło zachwyt nie tylko mój. Wieczór spędzony w otoczeniu Piękna.
Balet bardzo nam się podobał.Przedstawienie było ciekawe, bardzo dobra muzyka i wspaniali wykonawcy.

Polecane z kategorii inne