inne

FESTIWAL WŁÓCZYKIJ KARNET 2020

inne

FESTIWAL WŁÓCZYKIJ KARNET 2020

FESTIWAL WŁÓCZYKIJ KARNET 2020 - Bilety
  1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij" który, odbędzie się w Gryfinie w terminie od 19 do 24 lutego 2020 r. Przez 6 dni na gryfińskich arenach rozegra się ponad sto zarówno spektakularnych, jak i skromnych wydarzeń. Gryfino stanie się miejscem gdzie przetną się szlaki reportażystów, etnologów, alpinistów, filmowców czy miłośników turystyki rowerowej czy kajakowej. Oprócz prezentacji podróżniczych nie zabraknie koncertów, degustacji potraw, wycieczek krajoznawczych, pokazów filmów, warsztatów dla dzieci i młodzieży, gier i zabaw, ekstremalnego rajdu na orientację (dystanse 25 km i 50 km) czy Balu Włóczykija.

REGULAMIN KARNETU

  1. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, spotkania autorskie, projekcje filmowe oraz degustacje potraw w ramach 14. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij". Nie upoważnia do wejścia na koncerty 20, 21 i 24 lutego, Bal Włóczykija, warsztaty oraz wycieczki. Uprawnia jednak do zniżek i pierwszeństwa zakupu na te wydarzenia. Karnet nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme.
  2. Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Pubie u Suszka nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy. Nie daje również gwarancji zakupu biletów na wycieczki, które związane są z limitem osób, ani na wydarzenia towarzyszące, jeśli posiadacz karnetu nie zadeklaruje udziału w nich między 15 stycznia a 4 lutego 2020.
  3. Liczba biletów na Bal Włóczykija, wycieczki i koncerty będzie ograniczona. Zainteresowanych tymi wydarzeniami prosimy o odbiór wejściówek najpóźniej do 3 lutego 2020. W innym przypadku nie ma gwarancji, że zakup będzie możliwy. Bilety na Bal Włóczykija, wycieczki oraz koncerty będą dostępne w sprzedaży od 15 stycznia 2020.
  4. Karnet jest imienny. Nie można go odstępować drugiej osobie. W przypadku złamania regulaminu i udostępniania karnetu innym osobom kupujący musi liczyć się z jego zwrotem.
  5. Na karnecie trzeba należy wpisać czytelnie imię oraz nazwisko. Dane zapisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.
  6. Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FESTIWAL WŁÓCZYKIJ KARNET 2020

Lubimy ten Festiwal od wielu lat
Szkoda, że tak krótko i festiwal nie zazębiał się do końca z okresem ferii, ale ogólnie wydarzenie wspaniałe👌, ludzie cudowni👏, przejechałam kawał świata🤣
Z Włóczykijem za Pan brat 25.02.2020 08:14
Jak zwykle było po prostu SUPER !!! Najlepszy festiwal - Tak trzymać :)

Polecane z kategorii inne