inne

Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny

inne

Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny

Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny - Bilety

Wraz z młodym Szefem Kuchni Michałem Toczyłowskim zapraszamy wszystkich na wspólne, RODZINNE GOTOWANIE ONLINE!

Tym razem skupimy się na wspaniałych bajkach Disneya - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kochanych przez Dzieci bajek!

Rodzinne gotowanie to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w dzieciach nowych pasji do gotowania i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć przed komputerem, czy telefonem pokażmy dzieciom, że gotowanie może być wspaniałą, rozwijającą zabawą! :)

Podczas warsztatów nauczymy się prostych i przepysznych dań w nieco innej "bajkowej" odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na ZAKOCHANY MAKARON - czyli spaghetti z sosem pomidorowym i słynnymi klopsikami z "Zakochanego Kundla" - idealnie nadający się rodzinny obiad. Przygotujemy także pyszne CIASTECZKA Roszpunki z filmu "Zaplątani" oraz pyszne PTYSIE Kronka rodem z bajki „Nowe szaty króla”.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia! <3

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne