inne

Fairy Tale Story - Jedzenie z bajek. Rodzinne gotowanie

inne

Fairy Tale Story - Jedzenie z bajek. Rodzinne gotowanie

Fairy Tale Story - Jedzenie z bajek. Rodzinne gotowanie - Bilety

Wraz z Szefem Kuchni Arkiem Płońskim zapraszamy wszystkich na pyszne, wspólne, RODZINNE GOTOWANIE w naszym wilanowskim studiu!

Tym razem skupimy się na kolejnych bajkach Disneya - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kochanych przez Dzieci bajek!

Rodzinne gotowanie to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w dzieciach nowych pasji do gotowania i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć przed komputerem, czy telefonem pokażmy dzieciom, że gotowanie może być wspaniałą, rozwijającą zabawą! :)

Do gotowania zapraszamy zarówno DZIECKO, jak i RODZICÓW. Wspólne gotowanie pod okiem szefa kuchni jest niezwykłym przeżyciem!

Podczas warsztatów nauczymy się prostych i przepysznych dań w nieco innej "bajkowej" odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na ZAKOCHANY MAKARON - czyli domowy makaron spaghetti z sosem pomidorowym i słynnymi klopsikami z "Zakochanego Kundla" - idealnie nadający się na rodzinny obiad.

Następnie wspólnie wykonamy SUFLET SEROWY BESTII z klasyku uwielbianego zarówno przez dzieci jak i dorosłych - "Piękna i Bestia". Przygotujemy także magiczne ciasteczka Alicji z filmu "Alicja w Krainie Czarów"!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Fairy Tale Story - Jedzenie z bajek. Rodzinne gotowanie

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne