inne

Festiwal Kultury Bez Barier: Mustang

inne

Festiwal Kultury Bez Barier: Mustang

Festiwal Kultury Bez Barier: Mustang - Bilety

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

FILM Z AUDIODESKRYPCJĄ, przeznaczony dla osób z niepełnosprawnością wzrokową i słuchową.

Pięć sióstr próbuje przeciwstawić się opiekunom, pragnącym wydać je za mąż. Reż. Deniz Gamze Ergüven.

Film został wyselekcjonowany jako oficjalny kandydat Francji do Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny podczas 88. ceremonii wręczenia Oscarów. 14 stycznia 2016 r. uzyskał nominację. Ponadto obraz został nominowany do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny oraz otrzymał Lux Prize − nagrodę Parlamentu Europejskiego.

Więcej informacji o Festiwalu: facebook/WFKBB

!UWAGA!
Szanowni Państwo,
pamiętajmy, że działamy w czasie trwania epidemii. Każda z placówek wprowadza dodatkowe zabezpieczenia (w tym płyny dezynfekujące, oznakowanie przestrzeni itd.), regulamin funkcjonowania placówki, wytyczne dotyczące uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych Na naszej stronie www: https://www.dkkadr.waw.pl/regulaminy-oswiadczenia-instrukcje/ znajdziecie Państwo dokumenty, z którymi zapoznanie się jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez DK KADR w czasie trwania stanu epidemii.
Prosimy o ich pobranie oraz – jeśli to wymagane – wydrukowanie i podpisanie odpowiednich oświadczeń. Oświadczenia znajdziecie również Państwo w naszej recepcji. Wypełnienie niniejszego oświadczenia jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez DK KADR.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Kultury Bez Barier: Mustang

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne