inne

Festiwal Pączków i Słodyczy

inne

Festiwal Pączków i Słodyczy

Festiwal Pączków i Słodyczy - Bilety

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Pączków i Słodyczy

Jestem bardzo zawiedziona. Zaczynając od początku - wstęp płatny 10zł i tak na prawdę nic w cenie biletu nie ma, ani zniżki u żadnego z wystawców ani np. pączka. Przestrzeń - wystawców można było policzyć na palcach dwóch rąk... czemu nie wynajęto dodatkowych pięter? (były puste w dniu Festiwalu). Zero atrakcji w postaci pokazów, warsztatów itd. Nie było też ciekawych promocji wśród wystawców, ceny jak w ich sklepach. Więc pozostaje pytanie ze wstępu - co pokrywa koszt biletu wstępu?? Spodziewałam się czegoś na skalę Festiwalu Czekolady, który odbywał się kilka lat wcześniej w PKiN. Marniutko na ich tle wypadł ten Festiwal.
Bardzo mało stoisk. Informacja o ilości została przekazana dwa dni przed imprezą. Zdecydowanie za mała różnorodność słodyczy. Pozdrawiam
Mało interesujących wystawców, szczególnie jeśli chodzi o lokalnych wytwórców pączków. W domu towarowym brak miejsc do odpoczynku czy chociaż degustacji. Część wystawców nie miała żadnych próbek,a jedynie sprzedawała swoje produkty, co nie zachęca do spróbowania.
Wydarzenie bardzo słabe, wejście płatne,a w środku kilka stoisk, wszystko płatne. Bardzo drogo. Gorąco nie polecam. Moja ostatnia wizyta na tego typu wydarzeniu. Poza tym bilety kupione dość dawno z datą na 17 listopada, potem okazało się że jednak 10 listopada będzie festiwal, ktoś ewidentnie nawalił.
Z festiwalem PĄCZKÓW miało to wydarzenie mało wspólnego albowiem tylko 3 wystawców takowe posiadało w ofercie. 90% wystawców mało wyszukanych z nieciekawą ofertą. Ogólnie oferta zbyt uboga żeby brać za wstęp pieniądze.
Rozczarowanie. Płatne wejście i szumna nazwa „festiwal” a w środku tylko kilka stoisk. Zostawiliśmy sporą sumę w zamian za zupełnie przeciętne słodycze.
Ogólnie przyjemnie, pyszne ciasta. Było za mało cukierków, nie było żelków. Nakupowałam pączków z monej ulubionej cukierni na B, ale w domu okazało się że w środku prawie nie mają nadzienia. Mocno się zawiedliśmy bo tanio nie było. Ostatni raz kupiłam pączki w twj cukierni 😕
Festiwal to raczej nie był. 3 stoiska na krzyż. Mały wybór. Naprawdę nic specjalnego pi 30 min było po wszystkim
Stoiska z jedzeniem głównie pączkami nic ciekawego żadnej osoby prowadzącej ani innych atrakcji, płacisz 10 zł po to żeby zjeść paczka za 6

Polecane z kategorii inne