inne

Finisaż wystawy starych fotografii ZIELONY URSYNÓW WCZORAJ I DZIŚ

inne

Finisaż wystawy starych fotografii ZIELONY URSYNÓW WCZORAJ I DZIŚ

Finisaż wystawy starych fotografii ZIELONY URSYNÓW WCZORAJ I DZIŚ - Bilety

Serdecznie zapraszamy na Finisaż „Międzypokoleniowego Projektu Sąsiedzkiego Zielony Ursynów wczoraj i dziś”, w dniu 9 marca o godz. 16.00 w Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Kajakowej 12 b.

Mamy przyjemność podsumować projekt, który rozpoczął się w listopadzie 2018 roku i który zintegrował wielu młodszych i starszych mieszkańców Zielonego Ursynowa. Wzmocnił więzi sąsiedzkie wokół historii i okolicy, w której żyją, zachował pamięć o miejscach, które odchodzą w zapomnienie. Dzięki projektowi udało się nawiązać relacje międzypokoleniowe młodzi – seniorzy.

Po wernisażu, który miał miejsce 17 listopada spłynęło do nas wiele kolejnych, ciekawych fotografii sprzed lat, którymi chcielibyśmy podzielić się z państwem na zakończenie tego wyjątkowego projektu. Podczas finisażu obejrzymy prezentację mulitimedialną, posłuchamy wykładu Pani Małgorzaty Jaszczołt pt. ,,Zapamiętane z Zielonego Ursynowa – będzie to relacja z badań etnograficznych przeprowadzonych na tym terenie i sfinansowanych przez m.st. Warszawa, Pana Tomasza Ziemskiego o historii okolic Ursynowa i dawnych wsi Pyr, Grabów, Krasnowola i innych, oraz Pana Krzysztofa Zembowicza o historii folwarku Grabówek. Podczas finisażu odbędzie się koncert mieszkanki Zielonego Ursynowa, Pani Jolanty Kuli, która zagra dla zgromadzonej publiczności na pile.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Finisaż wystawy starych fotografii ZIELONY URSYNÓW WCZORAJ I DZIŚ

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne