inne

Galopem przez Gruzję - spotkanie podróżnicze

inne

Galopem przez Gruzję - spotkanie podróżnicze

Galopem przez Gruzję - spotkanie podróżnicze - Bilety

Wstęp wolny
Prowadzące: Agnieszka Zielonka i Monika Kehl

Opis: Nikt lepiej niż dziewczyny, które pokochały Gruzję na tyle by tam zamieszkać nie powie Wam dlaczego warto wybrać się na to spotkanie. Przeczytajcie zaproszenie od Agnieszki i Moniki:
Pokażemy Wam część naszego życia oraz Gruzję, którą kochamy. Nie tą z przewodników turystycznych, ale tą nieco schowaną, którą trzeba odnaleźć, trzeba się nią wybrudzić (dosłownie!), a potem już tylko do niej wracać.
Jesteśmy dwiema dziewczynami mieszkającymi od kilku lat na Kaukazie, w Gruzji. Chcemy Was tego wieczoru wsadzić w tradycyjne kaukaskie siodło i pokazać nasze szlaki. Zabierzemy Was na przepęd ogromnego stada koni spod granicy z Azerbejdżanem do Tuszetii - górskiej krainy położonej daleko na północy kraju. Opowiemy Wam:
O noclegach pod milionem gwiazd i pobudkach zapachem baraniego szaszłyka.
O Soso dla którego pasterskie życie blisko natury jest wszystkim, czego potrzebuje do szczęścia. Ale szczęście daje mu też głośne krzyczenie „koryyytoooo” każdego rajdowego poranka, kiedy śniadanie jest gotowe.
O tuszeckich, haftowanych jeleniach, których nie powstydziłby się sam Nikifor.
O tym, czy lepiej galopuje się na 3000 metrów czy jednak na stepie pełnym kwitnących drzew pistacjowych
I dlaczego uważamy, że szampan jest idealnym rozpoczęciem rajdowego dnia.
Porozmawiamy też o zwyczajach i obrzędach lokalnej ludności, którą spotykamy na szlakach. Będą anegdoty z życia codziennego w Gruzji...która nigdy nie przestanie nas zaskakiwać, rozśmieszać, zawstydzać. A to wszystko w towarzystwie szampana i zapierających dech w piersiach zdjęć!

Hop Galop!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Galopem przez Gruzję - spotkanie podróżnicze

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne