inne

Gimnastyka energetyczna

inne

Gimnastyka energetyczna

Gimnastyka energetyczna - Bilety

Gimnastyka energetyczna

28 maja (niedziela), g. 16.00 – 17.30, sala 204

Co to jest gimnastyka energetyczna i w jakim celu jest stosowana?
To proste sposoby na poczucie, że Twoje ciało jest nie tylko fizyczne, a to w jakiej jest kondycji wpływa na Twoje zachowanie, samopoczucie oraz poziom świadomości.

Kiedy należy stosować gimnastykę energetyczną?
Zawsze kiedy zapragniesz poczuć przypływ energii (bez kolejnej filiżanki kawy lub dawki mocniejszych wrażeń). Zawsze kiedy nie czujesz się sobą (np: w tłumie ludzi, na uroczystości rodzinnej) albo czujesz się nieswojo (na scenie, w ciemnym zaułku podejrzanej dzielnicy).

Dawkowanie i sposób podawania?
Do woli! Sto razy dziennie lub raz na rok.

Kiedy nie należy stosować gimnastyki energetycznej?
Nie ma żadnych ograniczeń.

Możliwe działania niepożądane?
Stanie się obecnym. Bycie sobą. Świadomość, która czasami jednak bywa niekomfortowa. Lekkość i niekontrolowana radość.

Ćwiczenia improwizowane, inspirowane wieloletnimi poszukiwaniami i praktykami pogłębiania świadomości ciała przez prowadzącą – tancerkę tańca współczesnego, adeptkę jogi, facylitatorkę Access Body™ z wieloletnim doświadczeniem w terapeutycznej pracy z ciałem

Magdalena Żesławska - entuzjastka życia - bycia i czucia, świadomego zmieniania świata na lepsze, robienia wielu rzeczy na raz, która bycie sobą stawia ponad wszystko. Odbyła staż na ścieżkach intensywnego rozwoju i dbania o dobrostan własnego ciała i umysłu. Obecnie pracuje niesamowitymi narzędziami Access Consciousness™ od 5 lat. Certyfikowana facylitatorka metody BARS™ (jedna z pierwszych w Polsce). Jako oficjalna tłumaczka publikacji oraz światowych wydarzeń Access Consciousness™ na język polski, inspiracje czerpie od samego twórcy metody, Amerykanina Garego Douglasa. Żywy dowód na to, że to wszystko działa.

Założycielka Instytutu Pogłębiania Świadomości Ciała w Krakowie, praktyczną wiedzę o zabiegu BARS przekazuje każdemu chętnemu na regularnych warsztatach.
Więcej: www.alchemiaciala.com

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gimnastyka energetyczna

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne