inne

Gotuj jak PROfesjonalista

inne

Gotuj jak PROfesjonalista

Gotuj jak PROfesjonalista - Bilety

Gotuj jak PRO to warsztaty skierowane do osób, które pasjonują się gotowaniem, chodzą po restauracjach i chcą odtwarzać dania których tam spróbowali, w warunkach domowych. Tematem przewodnim tej kulinarnej opowieści będzie ŁOSOŚ. Szef Maciej pokaże uczestnikom jak należy obchodzić się z rybą z perspektywy profesjonalisty. Będzie dużo praktyki związanej z filetowaniem, obróbką termiczną, krojeniem, pieczeniem i wykorzystaniem wszystkich elementów ryby a także jak rozpoznać świeżość ryby i wiele innych niuansów związanych z przygotowaniem potraw z tej ryby.. Będzie to wyjątkowa okazja aby spojrzeć na łososia z trochę innej strony i być może odkryć tę rybę na nowo.
Szef zainspiruje Was do stworzenia swojej własnej opowieści kulinarnej, udzieli wielu cennych wskazówek i pokaże triki, które sprawią, że gotowanie będzie jeszcze większą przyjemnością i radością.
W trakcie tej kulinarnej opowieści poza podniesieniem swoich umiejętności kulinarnych, wspólnie zjemy oraz spędzimy czas w przyjemnej atmosferze przy lampce wina, muzyce i ładnym otoczeniu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gotuj jak PROfesjonalista

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne