inne

„Grzeszna i święta” - spotkanie autorskie Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej

inne

„Grzeszna i święta” - spotkanie autorskie Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej

„Grzeszna i święta” - spotkanie autorskie Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej - Bilety

Miłość i namiętność w gorącym debiucie Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej. W tle nocne życie Paryża, uliczki Barcelony, pejzaże Brazylii i cień Edith Piaf. Grzech nie przeczytać!
6 października ukaże się nakładem Wydawnictwa Lekkie pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść obyczajowa „Grzeszna i święta”. Bohaterka książki – tak jak wiele współczesnych, niezależnych, osiągających sukcesy kobiet - marzy o szczęśliwym związku.
Ale jak odróżnić przyjaźń od miłości i miłość od pożądania… I czy miłość warta jest każdego grzechu?

Choć Anna pochodzi z zamożnego domu, a urody, wykształcenia i sukcesów pozazdrościć jej może niejedna trzydziestolatka, cierpi na nieuleczalną chorobę. Na samotność. Pustki nie wypełniają przyjaciele. Spełniający się w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa gej Przemek, który marzy o wielkiej miłości i trwałym związku, oraz ksiądz Wiktor, który kierowany powołaniem wyjechał do pracy misyjnej do Brazylii. Kiedy w życiu Anny pojawia się Marcin, kobieta czuje, że łączy ich nie tylko wspaniały seks, ale również bliskość dusz, jaka przytrafia się nielicznym. Szkoda tylko, że Marcin zapomniał wspomnieć o swojej żonie…

Katarzyna Wiktoria Łuczyńska – absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośniczka jeździectwa i dalekich podróży. Jak sama podkreśla, najbardziej inspirujące są dla niej spotkania z ludźmi z różnych kultur i środowisk.

Książka „Grzeszna i święta” Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Grzeszna i święta” - spotkanie autorskie Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne