Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Hanna Śleszyńska

inne

Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Podwieczorek z gwiazdą Hanną Śleszyńską

HANNA ŚLESZYŃSKA to artystka uniwersalna - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem. Swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musiacalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe. Przez długie lata była gwiazdą "Kabaretu Olgi Lipińskiej" i filarem "Gali Piosenki Biesiadnej" Zbigniewa Górnego. Wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą tworzy formację kabaretowo-estradową "Tercet czyli Kwartet".

Zagrała w wielu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Z tych ostatnich największą popularność przyniosły je role: gosposi Jadzi w "Rodzinie zastępczej", siostry Eugenii Basen w "Daleko od noszy" i pani Irenki w "O mnie się nie martw". Systematycznie występuje w kilku warszawskich teatrach i jeździ po Polsce z recitalami wokalnymi.

O tym wszystkim opowie już 11 grudnia o g. 18:00 w rozmowie z red. Leszkiem Bonarem, przeplatając to najpopularniejszymi piosenkami ze swojego repertuaru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Hanna Śleszyńska


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne