inne

Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych

inne

Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych

Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych - Bilety

Wraz z Asią Banad zapraszamy wszystkie DOROSŁE Czarownice i Czarodziejów, a także Mugoli na pyszne, MAGICZNE warsztaty w naszym studiu Cook Story w Wilanowie!

Tym razem skupimy się na ulubionym filmie, nie tylko dzieci i młodzieży, ale także wielu Dorosłych... czyli HARRYM POTTERZE - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kuchni Hogwartu, domu Pani Weasley i Gospody Pod Świńskim Łbem!

Te warsztaty to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w sobie wewnętrznego dziecka i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć wieczorem przed telewizorem, zapraszamy za cudowną, magiczną i pyszną zabawę! :)

Podczas warsztatów nauczymy się przepysznych angielskich dań w filmowej odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na FELIX FELICIS, czyli znane wszystkim "płynne szczęście", smocze orzeszki Weasleyów, klasyczny PIE nadziewany STEW z wołowiny i pieczonych warzyw... a na rozgrzanie – słynne, magiczne piwo kremowe z "prądem"!

Potteromaniacy - zapraszamy do kociołków! Będzie pysznie i magicznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Harry Potter Story - Magiczne Jedzenie dla Dorosłych

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne