inne

Hip-Hop Szansą: Kafar

inne

Hip-Hop Szansą: Kafar

Hip-Hop Szansą: Kafar - Bilety

Hip-Hop Szansą to cykl spotkań z ludźmi nieodłącznie związanymi z kulturą hip-hop. Raperzy, didżeje, producenci spotykają się ze słuchaczami i słuchaczkami, a z pasjonujących rozmów płyną inspirujące wnioski.

Gościem najbliższego spotkania będzie Kafar, współtwórca i założyciel legendarnej grupy DIXON37, wywodzącej się z warszawskiego Ursynowa i Mokotowa. Grupa swój legalny debiut płytowy – zatytułowany „Lot na całe życie” – wydała w 2008 roku. Do tego czasu wyszły jeszcze pod tym szyldem takie produkcje jak OZNZ czy KZK. Każdy z tych krążków pokrył się złotem.

Kafar ma swoim dorobku aż 4 solowe płyty: „Panaceum”, „Panaceum 2 – Trzeba żyć”, „Panaceum 3 – Czarno na białym”, „23 minuty po północy”.

Obecnie pracuje na piątą solową płytą i czwartą składu DIXON37. Jest także pomysłodawcą i współtwórcą projektu Hip-Hop Szansą.

Jego wizytówka to mocny przekaz i bezkompromisowy opis sytuacji na świecie – nie boi się poruszać trudnych tematów. Współpracował z takimi tuzami polskiej sceny jak Sokół, Kali, Paluch, Peja i wielu, wielu innych. Od zawsze wspiera młodych artystów z tzw. Podziemia, a także bierze udział w wielu charytatywnych akcjach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Hip-Hop Szansą: Kafar

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne