inne

Hip Hop Szansą - Kamil "SAFUL" Nożyński / Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy"

inne

Hip Hop Szansą - Kamil "SAFUL" Nożyński / Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy"

Hip Hop Szansą - Kamil "SAFUL" Nożyński / Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" - Bilety

Spotkanie z raperem i aktorem Safulem - Kamilem Antonim Nożyńskim.
Saful jest raperem i aktorem naturszczykiem. Razem z grupą Dixon 37 wydał trzy płyty, z których każda osiągnęła status złotej. Zagrał główną rolę dilera kokainy w głośnym serialu produkcji HBO Europe „Ślepnąc od świateł”, zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka.
24 września wyszła jego pierwsza solowa płyta p.t. „Krok w chmurach”.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu "Hip Hop Szansą" - to spotkania z ludźmi nieodłącznie związanymi z kulturą Hip Hop.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Hip Hop Szansą - Kamil "SAFUL" Nożyński / Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy"

Genialnie. Poproszę więcej takich różnych spotkań ❤️
Fajna forma przedstawienia artysty. Chętnie wzięłabym udział w takich spotkaniach również z innymi ciekawymi ludźmi. Pytania mogłyby być bardziej ogólne, np. o to dlaczego w ogóle tworzy. Pan Saful nie był też zbyt szczery. Wachał się przy co drugim pytaniu czy może i chce na nie odpowiedzieć. Może warto lepiej przygotować takie spotkania i określić ich temat konkretnie, żeby gość nie czuł się niezręcznie. Tutaj temat był w sumie określony 'Hip hop szansą', lecz o kulturze hiphopowej nie było mowy. Gość był pytany tylko o prywatne sprawy... ale ogólnie forma takich spotkań jest fajna.

Polecane z kategorii inne