inne

„Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic” - koncert YLO Violin

inne

„Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic” - koncert YLO Violin

„Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic” - koncert YLO Violin - Bilety

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na promocję albumu „Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic”, komiksu dla dzieci „Bitwa pod Raszynem 1809 - chwała polskiego oręża” oraz filmu „Raszyn wczoraj, dziś i jutro”. Publikacje wydane przez Centrum Kultury Raszyn dzięki dofinansowaniu Stowarzyszenia LGD Nadarzyn - Raszyn - Michałowice. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Ilony Perz-Golka - YLO Violin, absolwentki Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii.

Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty pracując w Filharmonii Sudeckiej, wyjeżdżając na zagraniczne kontrakty z „Operą Warszawską” do Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luxemburgu. Koncertując z Kwartetem smyczkowym zwiedziła Amerykę Północną (USA, Kanadę) i Wyspy Karaibskie. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami.
Jest twórczynią wspaniałej oprawy muzycznej ślubów plenerowych gdzie zdobyła dużą renomę i uznanie najwybredniejszych Par Młodych.
Obecnie skupia się również na pracy koncertowej w kraju i za granicą, muzycznych aranżacjach eventów, komponowaniu i nagrywaniu nowych utworów skrzypcowych oraz coverów znanych przebojów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic” - koncert YLO Violin

Dla mnie niesamowite przeżycie. Mieszkam w Sękocinie Starym niespełna 3 lata. Poznałam historię Raszyna Falent i okolic. Jeśli chodzi o koncert to pełna wrażeń cudowny wykonawca , piękna magiczna muzyka. Niesamowite efekty świetlne. Jestem bardzo zadowolona.

Polecane z kategorii inne