KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS"

inne

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS"

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS" - Bilety

Kino samochodowe ponownie w naszym mieście! Tym razem, prócz możliwości obejrzenia filmu z samochodu, chcemy zaproponować bardziej tradycyjną formę – czyli kino plenerowe na leżakach (w cenie wypożyczenie słuchawek dostrojonych na odpowiednią częstotliwość)
Bilety (dostępne na bietyna.pl):
10 zł - samochód/bilet normalny
5 zł – leżak / bilet ulgowy
Wypożyczenie słuchawek pod zastaw legitymacji studenckiej/prawa jazdy/ karty miejskiej bądź za kaucją 100 zł.
Regulamin kina dostępny na kulturagk.pl

"Palm Springs"
Żyj, jakby jutra nie było! To hasło przewodnie „Palm Springs” - inteligentnej komedii, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes.
Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

4 gwiazdki, a nie 5, dlatego że w połowie filmu przed budynkiem z tyłu włączyły się światła, które odbijały się w lusterkach i pogorszyli widoczność na ekranie. Nie do końca przemyśleli. Poza tym wszystko ok, warto odwiedzić!

Polecane