inne

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS"

inne

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS"

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS" - Bilety

Kino samochodowe ponownie w naszym mieście! Tym razem, prócz możliwości obejrzenia filmu z samochodu, chcemy zaproponować bardziej tradycyjną formę – czyli kino plenerowe na leżakach (w cenie wypożyczenie słuchawek dostrojonych na odpowiednią częstotliwość)
Bilety (dostępne na bietyna.pl):
10 zł - samochód/bilet normalny
5 zł – leżak / bilet ulgowy
Wypożyczenie słuchawek pod zastaw legitymacji studenckiej/prawa jazdy/ karty miejskiej bądź za kaucją 100 zł.
Regulamin kina dostępny na kulturagk.pl

"Palm Springs"
Żyj, jakby jutra nie było! To hasło przewodnie „Palm Springs” - inteligentnej komedii, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes.
Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "PALM SPRINGS"

4 gwiazdki, a nie 5, dlatego że w połowie filmu przed budynkiem z tyłu włączyły się światła, które odbijały się w lusterkach i pogorszyli widoczność na ekranie. Nie do końca przemyśleli. Poza tym wszystko ok, warto odwiedzić!

Polecane z kategorii inne