inne

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM"

inne

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM"

KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM" - Bilety

Kino samochodowe ponownie w naszym mieście! Tym razem, prócz możliwości obejrzenia filmu z samochodu, chcemy zaproponować bardziej tradycyjną formę – czyli kino plenerowe na leżakach (w cenie wypożyczenie słuchawek dostrojonych na odpowiednią częstotliwość)
Bilety (dostępne na bietyna.pl):
10 zł - samochód/bilet normalny
5 zł – leżak / bilet ulgowy
Wypożyczenie słuchawek pod zastaw legitymacji studenckiej/prawa jazdy/ karty miejskiej bądź za kaucją 100 zł.
Regulamin kina dostępny na kulturagk.pl

� "Sokół z masłem orzechowym"
Ciepła, pełna serca, śmiechu i wzruszeń komedia, w której dwóch, pozornie skrajnie niepasujących do siebie bohaterów zostaje najlepszymi przyjaciółmi, zdobyła dziesiątki wyróżnień na festiwalach filmowych.
Opowieść o wyjątkowym chłopaku, który zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Ma już nawet specjalną ksywkę: Sokół z masłem orzechowym! Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.
Siłą napędową tego czarującego od pierwszych chwil filmu są aktorzy: Shia LaBeouf i Zack Gottsagen. To z myślą o tym drugim Tyler Nilson i Michael Schwartz napisali scenariusz „Sokoła z masłem orzechowym”. Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen podbili serca amerykańskich widzów i krytyków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KINO SAMOCHODOWE W GÓRZE KALWARII "SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM"

Byłoby fajniej jakby było więcej widzów, człowiek poczułby się jak w kinie. Wydaje mi się, że brakuje reklamy tego typu wydarzeń na słupach ogłoszeniowych i w sklepach i na koniec wychodzi, że na takie kino przybyło 6 samochodów i 5 osób na leżakach. Idea jest bardzo fajna, ale ludzie z Góry Kalwarii nie wiedzą kiedy taka atrakcja jest w mieście. Popracujcie nad tym.

Polecane z kategorii inne