inne

Klub Obieżyświatów - Magdalena Konik - "Gruzja - mój drugi dom"

inne

Klub Obieżyświatów - Magdalena Konik - "Gruzja - mój drugi dom"

Klub Obieżyświatów - Magdalena Konik - "Gruzja - mój drugi dom" - Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Kiedy pierwszy raz pojechałam do Gruzji nie sądziłam, że zabawię tam na dłużej. Zakochałam się w tym kraju na tyle, że po czwartej podróży postawiłam wszystko na jedną kartę i przeprowadziłam się do Tbilisi. Ale mieszkanie w kraju, gdzie jeszcze niedawo trwała wojna nie jest łatwe. Zwłaszcza dla samotnej, choć upartej kobiety, która ma inną mentalność, podejście do mężczyzn, do pracy i nie jest cierpliwa."

Zapraszam na opowieść o kraju, który stał się moim drugim domem. Na spotkanie z ludźmi, których poznałam - uchwyconych na fotografiach. Na wyciszenie się wśród górskich szczytów, których piękna nie odda żadne zdjęcie.

Magdalena Konik - studentka Katowickiej Szkoły Fotograficznej FOTOEDUKACJA, członek Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK w
Chorzowie, Członek Grupy Fotograficznej NaTeChwile. Od lipca 2015 kolejna Polka, która związała się prywatnie i zawodowo z Gruzją i idąc za głosem serca zamieszkała w Tbilisi. Publikowała zdjęcia w mediach i prasie polskiej oraz gruzińskiej. Obecnie jako freelancer współpracuje jako fotoreporter dla Georgian Journal i Institute for War and Peace Reporting.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Klub Obieżyświatów - Magdalena Konik - "Gruzja - mój drugi dom"

Niesamowita historia i niesamowita osoba - potrafi wprowadzić w klimat Gruzji i nie odczywało się upływu czasu. Polecam!
marta 23.01.2016 08:54
Prezentacja bardzo ciekawa. Chociaż mogło być troszkę więcej o Gruzji a mniej o prelegentce.
MAR?O 21.01.2016 13:48
Generalnie fantastyczne spotkanie. Można się było przenieść do Gruzji. Tylko za dużo ludzi-duszno trochę i w ostatnich rzędach słabo było widać zdjęcia, jedynie głos prowadzącej opowiadał co widać :) Poza tym super.
anniem 21.01.2016 13:29
Rewelacja! Magda opowiadała anegdoty z Gruzji ilustrując je swoimi pięknymi zdjęciami - nikt nie był w stanie wyjść :) Super inspirujące spotkanie!
dyzioslaw 21.01.2016 11:17
Inspirujące, wciągające, fascynujące. Polecam z całego serca.
Esmey 21.01.2016 10:08

Polecane z kategorii inne