inne

Kobieta Kompletna – warsztaty

inne

Kobieta Kompletna – warsztaty

Kobieta Kompletna – warsztaty - Bilety

Kobieta Kompletna – warsztaty

27 maja (sobota), g. 16.00 – 18.30, sala 206, koszt 60 zł

„KOBIETA, która zamieszkuje każdy łuk swojej fizyczności jest rozluźniona i łagodna. Być może zauważyłeś jak kojące jest przebywanie w towarzystwie kobiety, która jest ugruntowana w swoim ciele. Uzdrawiająca promienność potrafi emanować niezależnie od jej wieku, przez wszystkie pory jej skóry, kształty i rozmiary.
To promienność czystego serca i głęboko odczuwanych uczuć. Ten blask pochodzi z bycia w bliskości z daną chwilą.
Rozluźniony kobiecy brzuch sprawia, że Ty też z ufnością odpuszczasz. Jej całkowicie zamieszkałe biodra promieniują żywotnością, a jej twarz przypomina Ci o miłości z której kiedyś powstałeś.
Jej oczy bez lęku patrzą w najciemniejsze zakamarki Twojej istoty. Takie ciało nie uruchamia umysłu, który porównuje, ponieważ Twoje serce zostaje mimowolnie poruszone i jesteś delikatnie prowadzony z powrotem w głębokie obszary istnienia”...
Chameli Gad Ardagh

Te głębokie, przenikające duszę słowa są preludium do
warsztatów, które zabiorą nas w kobiecy świat w którym będziemy mogły skonfrontować się same ze sobą – ze swoim cieniem i blaskiem, by móc w pełni zintegrować wszystkie zagubione i zapomniane, głęboko schowane kobiece wartości i potencjały.

Podstawą i fundamentem warsztatów będzie taniec spontaniczny „Siedem zasłon” , a także inne formy sztuki jak malowanie dłońmi, taniec i ruch autentyczny, praca z głosem, elementy pantomimy.
Dzięki takiej formie sztuki jak taniec i praca z ciałem o wiele szybciej i łatwiej jest przełamać bariery i ograniczenia. Szybko puszczają napięcia w ciele i psychice, doświadczamy przyjemności , nabieramy odwagi stajemy się bardziej autentyczne.

Na warsztatach będziemy „dotykać” różnych obszarów naszego życia. Pozbędziemy się wzorców i przekonań, które nam nie służą by wyjść poza wszelkie swoje ograniczenia by odnaleźć prawdę o sobie i cieszyć się nową jakością kobiecości.
zasłona I – zaufanie, bezpieczeństwo, materialna obfitość
zasłona II – zmysłowość, seksualizm, kreacja
zasłona III – odwaga, wewnętrzna siła, emocjonalność i emocje
zasłona IV – uczucia
zasłona V – komunikacja, relacje partnerskie
zasłona VI – intuicja, wewnętrzny, głęboki wgląd
zasłona VII – duchowość, zintegrowana jedność

Z całego serca zapraszam kobiety do kompletowania wszystkiego co w nas najpiękniejsze by stać się ostoją nie tylko dla siebie ale i innych:)))

Anna Taran – terapeuta zajęciowy i arteterapeutka. Od ponad 22 lat współtworzy wraz ze swoim partnerem miejsca i placówki związane z terapią i sztuką przede wszystkim dla kobiet ale też dzieci i młodzieży – Studium Terapii Zajęciowej, Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne, Akademia Psychologii Alternatywnej, Akademia Kobiet.
Jest autorką licznych projektów związanych z terapią tańcem spontanicznym i sztuką: „Taniec 7 czakr”, „Taniec 7 zasłon”, „Kobieta kompletna”, „Alchemia tańca”.
Autorka płyt CD „Szamanka – droga do kobiecej mocy”, „Będę mamą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kobieta Kompletna – warsztaty

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne