inne

Magic Malbork Night Show

inne

Magic Malbork Night Show

Magic Malbork Night Show - Bilety

Zapraszamy do świata tańca, teatru, światła i ognia! Już 11 sierpnia br., na tle monumentalnych murów malborskiego zamku odbędzie się magiczny pokaz, wieńczący dwudniowy festiwal sztuk ulicznych Magic Malbork 2018. W barwnym spektaklu zobaczymy muzyków, tancerzy, akrobatów, wokalistów, fire show i UV show, płonące żywym ogniem fontanny, efekty laserowe, a w finale – pokaz sztucznych ogni.

Czas trwania: ok. 50 min.

Dzieciom do lat 7 przysługuje wstęp bezpłatny, bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich dostępne są pod adresem: cit@visitmalbork.pl

Więcej informacji: http://magic.malbork.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Magic Malbork Night Show

Polecam kazdemu niesamowite efekty super organizacja
Super, wspaniale, pięknie wszystko zorganizowane. Wieczorne sobotnie przedstawienie na tle wspaniałych zabytkowych murów przepiękne. Wielkie podziękowania😊. Do zobaczenia za rok.
Wieczorny show fantastyczny.Doskonałe miejsce na Wałach von Plauena Zamku Malborskiego na takie pokazy. Bardzo dobry spektakl, świetni akrobaci, dobra reżyseria. Jestem pod wrażeniem. Dodatkowo świetna organizacja, żadnego tłoku pomimo tłumu ludzi. Polecam wszystkim. W przyszłym roku zaproszę więcej moich gości.
Ciekawe i bardzo dobrze zorganizowane widowisko.
Było mega magicznie,zaposzona przez nas rodzina rozpływała się w zachwytach,mówiąc ,że nigdy nie widzieli tak piękneho pokazu
Fantastyczne widowisko, zwłaszcza w części laserowej
Fantastyczna impreza.Pokaz laserowy był genialny! Na przyszłość proszę włączyć obraz ze sceny na telebimie, bo siedząc w bocznych sektorach trudno objąć wzrokiem prezentacje dziejące się w wielu miejscach, zarówno na scenie, jak i obok sceny.
Dorota z Kalisza 13.08.2018 08:18
nie potrzebnie tak późno a w ogóle dlaczego jeszcze opóźniono wstęp - pierwsza część do teatru a jeżeli tam to powinien by c podgląd na telebimie jeżeli oczekujemy to dobrze byłoby z muzyką dlaczego fajerwerków nie włączono do pokazu już widownia prawie wyszła i po słowach o zakończeniu przedstawienia pokaz świateł ciekawy
Kolorowa impreza i ... tania. Brawo dla włodarzy Malborka - kolejna impreza zakończona sukcesem, przypadek? Nie sądzę..
Super impreza, za rok też z rodzinką się wybieramy
Wydarzenie świetne, pierwsza część czasem trochę przynudnawa ale pokaz laserowy sztuczne ognie zrekompensowały to. Minus za przesunięcie rozpoczęcia o 10 min z powodu spóźnialskich widzów.
Impreza super, gorąco polecam i widowisko, pokaz laserowy i fajerwerki

Polecane z kategorii inne