Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

inne

Magiczny Warsztat Grudniowy - czyli randka ze sobą samym i jogą oraz Ceremonia Gongów

inne

Magiczny Warsztat Grudniowy - czyli randka ze sobą samym i jogą oraz Ceremonia Gongów

Magiczny Warsztat Grudniowy - czyli randka ze sobą samym i jogą oraz Ceremonia Gongów - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jeśli chcesz sprawić sobie albo komuś najlepszy prezent, inny niż kalendarz adwentowy z czekoladkami - zapraszamy na nasz Magiczny Warsztat Grudniowy z Karo - Muya Yoga i Ceremonią z Magdaleną Wołoszyn w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest CK Zamek. O prowadzących - poniżej.
Celem warsztatów jest zadbanie o siebie i głęboki relaks oraz pomoc w odnalezieniu odpowiednich narzędzi jogi, które to umożliwiają.
Zima jest najbardziej yin porą roku. Energia jest ciemna, powolna i skupiona do wewnątrz. Obserwujemy to w przyrodzie, gdy ziemia, rośliny i drzewa stają się ciche i spokojne, zwierzęta hibernują, aby uzupełnić swoją energię poprzez odpoczynek.
My, ludzie, zauważamy spowolnienie i potrzebę wycofania. Podczas gdy naszą tendencją jest ukrywanie się pod kocami aż do wiosny, praktyka jogi może uzupełnić i ożywić nasze siły oraz pomóc poczuć spokój w tym zimnym, suchym sezonie.
Ceremonia Gongów i Mis Tybetańskich z Magdą na zakończenie pozwoli głęboko odpocząć. Napijemy się także wspólnie herbaty w kręgu, by powitać nową siłę.
Cele: Selflove.
Warto w grudniu podarować także sobie Dobro. Będzie ono emanować.

 • przygotowanie mózgu na zimę, połączenie go z sercem
 • przytulenie relacji z własnym ciałem
 • wybudzenie naturalnego flow
  Efekty: fizyczny, energetyczny, duchowy, uziemienie, wycentrowanie, poczucie bezpieczeństwa.
  Czekają nas:
  MEDYTACJA SERCA
  PRZEBUDZENIE
  PRAKTYKA
  OTULENIE i ODPOCZYNEK
  CEREMONIA GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH
  Warsztat przeznaczony jest nie tylko dla joginów, ale jogini na wszystkich poziomach zaawansowania także odniosą z niego korzyści. Wykorzystamy elementy, które zwykle nie są wykorzystywane podczas standardowych zajęć, takie jak: joga hormonalna, yin joga, wizualizacja, czy joga nidra. Spotkanie będzie idealne też dla osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z jogą albo wrócić do niej po przerwie.
  Sobota 10.12. godz. 10:45 Warsztat potrwa około 3 godziny.
  Przyjdź taki, jaki jesteś, żadne przygotowanie nie jest konieczne.
  Po prostu przygotuj na te dni swoje piękne Ja. Zabierz także matę do jogi i dowolną piłeczkę kauczukową, tenisową albo taką do masażu (jeśli nie masz - daj proszę znać na: connect@muyayoga.com), notatnik lub coś do pisania, kubek termiczny lub bidon, i, jeśli chcesz, wszystko co potrzebujesz aby czuć się komfortowo - chustę, coś do otulenia podczas relaksu).
  To, co robisz dla siebie jest najważniejsze. Zjedz wcześniej rano odżywczy posiłek, najlepiej ciepły i zadbaj o nawodnienie.
  Pamiętajcie, że na warsztat trzeba się wcześniej zapisać.
  O Karo
  Od dzieciństwa intuicyjnie pociągała mnie Natura i rytuały.
  W miarę dojrzewania zagubiłam się nieco w rozproszonych emocjonalnych przestrzeniach świata, by rozpocząć swoją podróż w kierunku uzdrawiania i dzielenia się mocą praktyk umysłu i ciała.
  W 2014 roku zostałam nauczycielem Aerial Yogi, co otworzyło mnie na nieskończone możliwości ścieżek nauczania, energii i kombinacji ruchowych. W 2017 roku ukończyłam 200 Yoga Teacher Training z Rocky Heron w Berlinie, w 2018 Vinyasa Teacher Training, rozpoczynając 300YTT u Noah Mazé, który ukończyłam dwa lata później i świadomie kontynuuję tę ścieżkę nauczania.
  Ukończyłam wiele innych specjalistycznych szkoleń, takich jak Yoga Detour Method, Therapeutic Yoga, Somatics Movement i wiele innych, ostatnio fascynuje mnie joga hormonalna.

O Magdalenie
– architekt wnętrz, joginka, nauczycielka ashtanga jogi, gongini, miłośniczka holistycznego podejścia do rozwoju i zdrowia człowieka. Praktykę jogi łączy z medytacją dźwięku gongów i mis tybetańskich, która wzmacnia i dopełnia jej dobroczynny wpływ zarówno na ciało jak i umysł.
Koncert na gongach i misach tybetańskich jest swoistą kąpielą dźwiękową, która działa korzystnie na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Wibracja generowana z gongu stymuluje odczuwanie spokoju, pomaga uwolnić napięcie i blokady nawet głęboko tkwiące w naszych komórkach. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko przez słuch, ale też przez doznania
akustycznych drgań w całym ciele. Strumień wibracji działa relaksacyjnie, po koncercie czujemy się lekko i spokojnie.

Z miłością,
Karo i Magda

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Magiczny Warsztat Grudniowy - czyli randka ze sobą samym i jogą oraz Ceremonia Gongów

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne