Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Magiczny, jesienny warsztat relaksacyjny z jogą i gongami

inne

Magiczny, jesienny warsztat relaksacyjny z jogą i gongami

Magiczny, jesienny warsztat relaksacyjny z jogą i gongami - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jeśli chcesz sprawić sobie albo komuś najlepszy prezent rozwojowo - relaksacyjny zapraszamy na nasz Magiczny Warsztat Jesienny z Karo - Muya Yoga i Ceremonią Gongów z Magdaleną Wołoszyn, w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest CK Zamek. O prowadzących - poniżej.
Celem warsztatów będzie zadbanie o siebie i głęboki relaks oraz pomoc w odnalezieniu odpowiednich narzędzi jogi, które to umożliwiają.
Zima jest najbardziej yin porą roku. Energia jest ciemna, powolna i skupiona do wewnątrz. Obserwujemy to w przyrodzie, gdy ziemia, rośliny i drzewa stają się ciche i spokojne, zwierzęta hibernują, aby uzupełnić swoją energię poprzez odpoczynek.
Jesienią zauważamy spowolnienie. Podczas warsztatów powolutku spróbujemy się przygotować do zimy i połączyć z nowymi możliwościami. Ceremonia Gongów i Mis Tybetańskich z Magdą na zakończenie pozwoli głęboko odpocząć. Napijemy się także wspólnie herbaty w kręgu, by powitać nową siłę.
Cele: Selflove. Przytulenie samych siebie.
Warto podarować sobie Dobro. Będzie ono emanować.
Efekty: fizyczny, energetyczny, duchowy, uziemienie, wycentrowanie, poczucie bezpieczeństwa.
Czekają nas:
KRĄG i MEDYTACJA SERCA
PRAKTYKA z elementami jogi hormonalnej, które możesz wykonywać dla siebie każdego dnia.
OTULENIE i ODPOCZYNEK
CEREMONIA GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH
Warsztat przeznaczony jest nie tylko dla kobiet i nie tylko dla joginów (jogini na wszystkich poziomach zaawansowania także odniosą z niego korzyści). Wykorzystamy elementy, które zwykle nie są wykorzystywane podczas standardowych zajęć, takie jak: joga hormonalna, somatyka, wizualizacja, czy journaling. Spotkanie będzie idealne też dla osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z jogą albo wrócić do niej po przerwie.
Warsztat potrwa około 3,5 godziny. Przyjdź taki, jaki jesteś, żadne przygotowanie nie jest konieczne. Po prostu przygotuj na te dni swoje piękne Ja. Zabierz także matę do jogi i dowolną piłeczkę kauczukową, tenisową albo taką do masażu (jeśli nie masz maty - daj proszę znać na: [email protected]), notatnik lub coś do pisania, kubek termiczny lub bidon, i, jeśli chcesz, wszystko co potrzebujesz aby czuć się komfortowo - chustę, coś do dodatkowego otulenia podczas relaksu). To, co robisz dla siebie jest najważniejsze. Zjedz wcześniej odżywczy posiłek, najlepiej ciepły i zadbaj o nawodnienie. Pamiętajcie, że na warsztat trzeba się wcześniej zapisać.
� O Karo
Od dzieciństwa intuicyjnie pociągała mnie Natura i rytuały. W miarę dojrzewania zagubiłam się nieco w rozproszonych emocjonalnych przestrzeniach świata, by rozpocząć swoją podróż w kierunku uzdrawiania i dzielenia się mocą praktyk umysłu i ciała. W 2014 roku zostałam nauczycielem Aerial Yogi, co otworzyło mnie na nieskończone możliwości ścieżek nauczania, energii i kombinacji ruchowych. W 2017 roku ukończyłam 200 Yoga Teacher Training z Rocky Heron w Berlinie, w 2018 Vinyasa Teacher Training, rozpoczynając 300YTT u Noah Mazé, który ukończyłam dwa lata później i świadomie kontynuuję tę ścieżkę nauczania. Ukończyłam wiele innych specjalistycznych szkoleń, takich jak Yoga Detour Method, Therapeutic Yoga, Somatics Movement i wiele innych, ostatnio fascynuje mnie joga hormonalna, pracuję z nią także podczas zajęć indywidualnych.

� O Magdalenie
– architekt wnętrz, joginka, nauczycielka ashtanga jogi, gongini, miłośniczka holistycznego podejścia do rozwoju i zdrowia człowieka. Praktykę jogi łączy z medytacją dźwięku gongów i mis tybetańskich, która wzmacnia i dopełnia jej dobroczynny wpływ zarówno na ciało jak i umysł. Koncert na gongach i misach tybetańskich jest swoistą kąpielą dźwiękową, która działa korzystnie na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Wibracja generowana z gongu stymuluje odczuwanie spokoju, pomaga uwolnić napięcie i blokady nawet głęboko tkwiące w naszych komórkach. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko przez słuch, ale też przez doznania
akustycznych drgań w całym ciele. Strumień wibracji działa relaksacyjnie, po koncercie czujemy się lekko i spokojnie.

� Z miłością,
Karo i Magda
Pytania i zapisy: [email protected]
Cena "early bird" przy zapisie do 13 listopada: 165zł - otrzymujecie w tym dwa piękne warsztaty jednego dnia. Obiecujemy, że te dwie wartości razem są najlepszą inwestycją w Siebie.
ℹ️ Link do zakupu biletów: już za moment online, już teraz możesz zapisać się mailowo.
Osoby, które już uczestniczyły w naszych poprzednich wspólnych warsztatach nie muszą się martwić powtarzalnością treści - warsztat będzie jak zawsze - wyjątkowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Magiczny, jesienny warsztat relaksacyjny z jogą i gongami


Jak działają recenzje?
Cudowna energia, trafiło się, że na warsztaty przybyły same kobiety. Jestem zachwycona! Wypoczęłam, zrelaksowałam się, wszystko było dopięte na ostatni guzik -- a i znalazło się miejsce na "nadprogramowe" rozmowy. Coś pięknego. Wrócę!
Wiewiórka 26.11.2023 16:10
Magiczny, jesienny warsztat relaksacyjny z jogą i gongami
Wrocław, 25.11.2023
Zamek sala nr 210

Polecane z kategorii inne