"Malowanie z natury" - Plener malarski na Kampusie dla dzieci i młodzieży | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

"Malowanie z natury" - Plener malarski na Kampusie dla dzieci i młodzieży

inne

"Malowanie z natury" - Plener malarski na Kampusie dla dzieci i młodzieży

"Malowanie z natury" - Plener malarski na Kampusie dla dzieci i młodzieży - Bilety

Gratka dla wszystkich młodych adeptów sztuk plastycznych - prawdziwy "plener" malarski w pięknych przestrzeniach Parku Tematycznego na Kampusie.

Warsztaty potrwają aż trzy dni a do dyspozycji uczestników będą sztalugi, blejtramy, profesjonalne farby i pędzle oraz oczywiście czujne oko wspaniałej artystki i nauczycielki - Barbary Budki, która z radością i wrodzonym wyczuciem wprowadza dzieci i młodzież w zaczarowany świat malarstwa.

Zapraszamy dzieci od 7 roku życia i młodzież.
Do wyboru dwa terminy warsztatów: 07-09.07.2020 oraz 14-16.07.2020

W razie złych warunków atmosferycznych warsztaty będą przeprowadzone na scenie plenerowej lub - w ostateczności - w pomieszczeniach na zapleczu sceny na kampusie.

Warsztaty będą przeprowadzone zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi obowiązującymi w czasie walki z pandemią COVID-19. Uczestnicy są zobowiązani do podania swoich danych kontaktowych (Imię i nazwisko, wiek, numer telefonu) oraz do przestrzegania Wytycznych sanitarnych dla uczestników zajęć TZR dostępnych na stronie internetowej: https://www.teatrziemirybnickiej.pl/grupy-artystyczne/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane