inne

Mezze Story - Kuchnia Libańska ONLINE

inne

Mezze Story - Kuchnia Libańska ONLINE

Mezze Story - Kuchnia Libańska ONLINE - Bilety

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą, kulinarną podróż przez Bliski Wschód! Tym razem poznamy KLASYKI LIBANU...

MEZZE to określenie odnoszące się do zestawu drobnych przekąsek, podobnych do hiszpańskich Tapas czy włoskich Antipasti...

Podczas tych wyjątkowych warsztatów poznamy wspaniałe, mocne smaki, bogactwo kolorów, przypraw i świeżych składników. Poznamy zarówno klasyczne, bliskowschodnie smaki, jak i dość nowoczesne połączenia smakowe.

Nauczycie się trików kucharskich oraz poznacie wiele ciekawostek kulinarnych dotyczących kultury, gotowania i jedzenia na Bliskim Wschodzie.

Dowiecie się m.in. jak przyrządzić idealny, kremowy hummus, czym jest babaganoush oraz jak przygotować pyszny, soczysty falafel.

W kuchni Bliskiego Wschodu królują przede wszystkim świeże warzywa oraz owoce. Niezwykle ważne są także świeże zioła oraz rośliny strączkowe Orientalne przyprawy, takie jak tahini czy harissa dodają potrawom nieprzeciętnego smaku...

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mezze Story - Kuchnia Libańska ONLINE

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne