inne

Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.

inne

Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.

Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”. - Bilety

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Michałem Szczęśniakiem autorem książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.

Michał spędził w podróży po Ameryce Południowej 3 lata. Jak sam mówi, pozamykał wszystkie sprawy w Polsce, sprzedał forda focusa i kupił bilet w jedną stronę. Zabierając ze sobą najcenniejszą walutę świata – czas. Odrzucił tradycyjny sposób podróżowania z przewodnikiem w ręku i postanowił zaufać przeznaczeniu. Na samym początku wyprawy popsuł mu się telefon, co spowodowało odcięcie od świata. Poczuł się wolny od zobowiązań, bez połączenia z siecią, zdany tylko na siebie. Wtedy zaczął używać wewnętrznego GPS-A i kierować się najlepszą nawigacją na świecie, czyli własną intuicją.

Na spotkaniu opowie o wyprawie na Antarktydę, której w zasadzie nie planował.

Fragment książki:
„Będąc tak blisko punktu, w którym kończy się kontynent, byłoby grzechem nie spróbować odszukać statku płynącego w stronę Antarktydy….”

Zajęło mu to 5 miesięcy, aby spełnić jedno z najtrudniejszych marzeń podróżniczych. Opowie jak załapać się na rejs bez pieniędzy i ruszyć najdalszą podróż, nawet tak odległą, jak Antarktyda.

W trakcie spotkania będzie można zakupić książkę z autografem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”.

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne