inne

Middle East Story - Bliski wschód oczami Piotra Swobody

inne

Middle East Story - Bliski wschód oczami Piotra Swobody

Middle East Story - Bliski wschód oczami Piotra Swobody - Bilety

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą kulinarną podróż przez Bliski Wschód!

Podczas tych wyjątkowych warsztatów poznamy wspaniałe, mocne smaki, bogactwo kolorów, przypraw i świeżych składników. Poznamy zarówno klasyczne bliskowschodnie smaki, jak i dość nowoczesne połączenia smakowe.

W kuchni Bliskiego Wschodu królują przede wszystkim świeże owoce (cytryny, pomarańcze, granat) warzywa (bakłażan, pomidory, cukinia) oraz dobrej jakości mięso. Niezwykle ważne są także świeże zioła oraz rośliny strączkowe (ciecierzyca, soczewica, bób), czy kasze. Orientalne przyprawy, takie jak harissa także dodają potrawom nieprzeciętnego smaku...

Nauczycie się wielu trików kucharskich oraz poznacie wiele ciekawostek kulinarnych dotyczących kultury gotowania i jedzenia na Bliskim Wschodzie.
Dowiecie się m.in. jak oczyścić i idealnie wysmażyć krewetki, jak dobrze wybrać mięso i w jaki sposób posiekać je na tatar, poznacie tajniki szybkiego marynowania mięs i warzyw...

Warsztaty poprowadzi Piotr Swoboda - szef kuchni z 18 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w kuchni street-foodowej jak i w comfort foodzie. Miłośnik kuchni azjatyckiej i bliskowschodniej, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Wielkiej Brytanii (Londyn) w restauracjach takich jak: Bird, Lantana Cafe oraz The Providores & Tapa room pod okiem Szefa kuchni Petera Gordona.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Middle East Story - Bliski wschód oczami Piotra Swobody

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne