inne

Monika Jarosińska - Depresja, radzenie sobie ze stresem.

inne

Monika Jarosińska - Depresja, radzenie sobie ze stresem.

Monika Jarosińska - Depresja, radzenie sobie ze stresem. - Bilety

„ Nie leżę bo upadłam…zwyczajnie tylko chwilkę odpocząć musiałam”
Warsztat z kategorii – life coaching tematyczny.
Temat: Depresja, radzenie sobie ze stresem.
Poprowadzi: Monika Jarosińska
Warsztat / spotkanie z Moniką Jarosińską to jej historia…bardzo prawdziwa. Kryzys, depresja, radzenie sobie ze stresem. Artystka podzieli się z nami swoim doświadczeniem i wypracowanym działaniem w powyższym temacie. Większa część spotkania będzie miało charakter rozmowy otwartej z prowadzącą -aktywny udział uczestników w spotkaniu.To okazja do szczerej rozmowy z artystka w kameralnym klimacie przy dobrym ciastku i kawie bądź herbacie.
Przyjęta forma warsztatu ma być forma budowania relacji, czerpania z doświadczeń osób przechodzących kryzys oraz uzyskania wsparcia i wskazówek w radzeniu sobie z problemem.
Poczęstunek w cenie biletu.

Concept CRO : Monika to będzie dla Ciebie trudne spotkanie ? Depresja, stres, doświadczenia własne…
Monika : Jestem artystką a dobry artysta poprzez swoje działanie powinien dawać ludziom ukojenie duszy , dzielić się swoją wrażliwością i talentem. Chcę zrobić więcej…Chcę pomagać ludziom dzieląc się też swoim doświadczeniem i prawdziwą, osobistą historią życiową. Przeszłam poważny kryzys, było dramatycznie. Dziś jednak jestem szczęśliwa i wiem jak można pokonać depresję i walczyć ze stresem. To trudne przejścia , bardzo osobiste ale trzeba umieć dzielić się z innymi nie tylko sukcesem i radością ale również doświadczeniem bólu i smutku– wtedy jesteśmy autentyczni .
Concept CRO : Jaki model spotkania wybierzesz?
Monika : Choć temat jest trudny nie będzie smutno (uśmiech:). Będą rozmowy przy herbacie, domowy klimat , motywacja, inspiracja i nadzieja. Będzie też radość … Mam dziś wiele powodów do uśmiechu i jestem z natury optymistką. Tytuł warsztatu ze mną też jest z humorem. Depresja jest sama w sobie szara więc nie zamierzam tej szarości pogłębiać tylko rozchmurzyć ją trochę. Spotkanie będzie formą warsztatową. Przedstawię swoją metodę na przejście kryzysu i jak budować tzw. płaszcz ochronny przed stresem. Stres jest nieodzownym elementem mojego życia zawodowego. Nauczyłam się zamieniać go w motywację i napęd.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Monika Jarosińska - Depresja, radzenie sobie ze stresem.

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne