inne

My Thai Story - Kuchnia tajska ONLINE

inne

My Thai Story - Kuchnia tajska ONLINE

My Thai Story - Kuchnia tajska ONLINE - Bilety

Myślami jesteśmy już na wakacjach... Szum morza, słońce i plaża... Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na wspaniałą, daleką, kulinarną podróż przez Azję! Tym razem na WARSZTATACH ONLINE ze Sneczem poznacie klasyczne smaki TAJLANDII! <3

Kuchnia tajska należy do jednych z najbardziej wyrazistych i najsmaczniejszych kuchni Azji. Ogromna ilość intensywnych przypraw, smak świeżych ziół np. kolendry, tajskiej bazylii oraz mleka kokosowego czy trawy cytrynowej sprawiają, że potrawy przenikają niezwykłymi aromatami.

Czy w domowych warunkach możemy zrobić prawdziwe, tajskie dania? Oczywiście, że TAK!

Podczas naszych warsztatów dowiecie się, m.in. co zrobić, by makaron ryżowy się nie rozgotował, a krewetki były jędrne. Szef kuchni opowie Wam, do której tajskiej zupy dodajemy mleko kokosowe a do której absolutnie nie...

Bazując na oryginalnych, azjatyckich produktach oraz tych sezonowych, łatwo dostępnych w sklepach, pokażemy Wam jak przygotować prawdziwą ucztę!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje My Thai Story - Kuchnia tajska ONLINE

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne