inne

My Thai Story Vol 2. - Kuchnia tajska ONLINE

inne

My Thai Story Vol 2. - Kuchnia tajska ONLINE

My Thai Story Vol 2. - Kuchnia tajska ONLINE - Bilety

Zapraszamy na VOLUME 2 podróży do TAJLANDII z królem azjatyckiego street foodu Bartoszem Sneczem Dębskim. Tym razem poznacie najbardziej klasyczne smaki TAJLANDII, które uwielbiacie !!! <3

Kuchnia tajska należy do jednych z najbardziej wyrazistych i najsmaczniejszych kuchni Azji. Ogromna ilość intensywnych przypraw, smak świeżych ziół, np. kolendry i tajskiej bazylii, oraz mleka kokosowego i trawy cytrynowej sprawiają, że potrawy przenikają niezwykłymi aromatami.

Czy w domowych warunkach możemy zrobić prawdziwe tajskie dania? Oczywiście że TAK!

Podczas naszych warsztatów dowiecie się, m.in. co zrobić, by makaron ryżowy się nie rozgotował, a kurczak był soczysty i pełny smaku. Szef kuchni z przyjemnością odpowie na wasze pytania, gdyż w trakcie warsztatów będzie taka możliwość...

Bazując na oryginalnych, azjatyckich produktach oraz tych sezonowych, łatwo dostępnych w sklepach, pokażemy Wam jak przygotować prawdziwą ucztę!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje My Thai Story Vol 2. - Kuchnia tajska ONLINE

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne