inne

Opowieści o demonach słowiańskich // Karawana Opowieści

inne

Opowieści o demonach słowiańskich // Karawana Opowieści

Opowieści o demonach słowiańskich // Karawana Opowieści - Bilety

Na tym spotkaniu zaprezentujemy Wam barwny i bogaty, choć dziś już lekko zapomniany, świat demonów słowiańskich. Bohaterami opowieści są piękne choć niebezpieczne rusałki, rozśpiewane mawki, przerażające zmory czy też życzliwi w ludzkiej niedoli tajemniczy mieszkańcy leśnych ruczajów.
Na rozstajnych drogach przenika się to co widzialne ze światem duchów.
Zdarzają się rzeczy i sytuacje, które zaskakują i niejednokrotnie przerażają. Co może Was tu spotkać? Od jakich demonów możecie oczekiwać pomocy, a jakich się wystrzegać? Jak zauważyć ich obecność?
Opowiadają i grają :
SZYMON GÓRALCZYK opowieści, śpiew, tank drum, drumla
BASIA SONGIN opowieści, śpiew, wilcze basy, mandolina, drumla
z Karawany Opowieści

UWAGA!
1) Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do stosowania się do aktualnych zaleceń GIS.
2) Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Opowieści o demonach słowiańskich // Karawana Opowieści

Bardzo ciekawy występ i opowieści, polecamy serdecznie! CK Łomianki zapewniło dodatkowo bardzo profesjonalną transmisję online!

Polecane z kategorii inne