inne

P.S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Iwonna Buczkowska „Anioł nie kobieta"

inne

P.S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Iwonna Buczkowska „Anioł nie kobieta"

P.S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Iwonna Buczkowska „Anioł nie kobieta" - Bilety

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

Iwonna Buczkowska „Anioł nie kobieta, autorski program satyryczny

akomp.: Janusz Kleinwächter

Iwonna Buczkowska pisze wiersze, teksty piosenek, monologi, opowiadania, scenariusze, libretta musicali. Ostatnio również śpiewa i układa do swoich tekstów melodie. Lirycznie i satyrycznie, równie chętnie dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wydała kilka książek (najważniejsza to: „O doboszu, drewnianym ludku, który mieszkał w ogródku”).Pisanie i śpiewanie przyszło do niej późno (wykształcenie posiada bowiem politechniczne), ale zdążyła już zostać laureatką wielu konkursów literackich, wokalnych i recytatorskich.

Do jej wierszy napisali muzykę m.in. Jerzy Satanowski, Urszula Borkowska, Paweł Stankiewicz, Roman Ziemlański, Małgorzata Biesaga, a śpiewają m.in. Magdalena Smalara i Joanna Lewandowska. Jej teksty, w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego Radia, od lat emitowane są w radiowej „Trójce”.

BILETY: 5 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje P.S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Iwonna Buczkowska „Anioł nie kobieta"

Show pani Iwonny Buczkowskiej jest świetny! jest równie dobra jak inni znani satyrycy, z tym, ze jest nieznaną osobą.... ma wnikliwe spojrzenie satyryka i duzy dystans do siebie i spraw, zdarzeń.... bardzo udany wystep, tak uważam. Dla mnie jest to już drugi pokaz Jej możliwości scenicznych. super, super...
Wspaniałe spotkanie! Oby było więcej takich super kobiet. Wielkie brawa.

Polecane z kategorii inne