inne

Mamma Mia - prawdziwa opowieść o włoskim makaronie

inne

Mamma Mia - prawdziwa opowieść o włoskim makaronie

Mamma Mia - prawdziwa opowieść o włoskim makaronie - Bilety

To będą wyjątkowe warsztaty z okazji Dnia Matki na które zapraszamy w parach. Cena biletu obejmuje uczestnictwo Mamy wraz z córką lub synem. Margo, która zawsze podkreśla, że jej pasja do gotowania wzięła się z domu stworzyła koncepcje cudownych włoskich warsztatów w tym wyjątkowym dniu.

Mamma Mia. Tym razem Margo zabierze nas w niesamowitą kulinarna
podróż, a tematem przewodnim będzie PASTA FRESCA czyli prawdziwa włoska uczta smaków! Wyjątkowa kulinarna opowieść dla wszystkich miłośników pysznego, włoskiego jedzenia oraz wina

Gwarny, rodzinny klimat w kuchni i przy stole sprawią, że poczujecie się jak w prawdziwym włoskim domu! Spotkanie poprowadzi Margherita Kardaś, miłośniczka kuchni włoskiej, właścicielka poznańskiej restauracji Pinco Pallino Ristorante Italiano. To będzie jej kolejna kulinarna opowieść stworzona w Warszawie.

Podczas warsztatów opowie nam o włoskiej tradycji i kulturze kulinarnej oraz doradzi, które wino najlepiej komponuje się z naszymi daniami. To będzie niezapomniany wieczór! Jej jedzenie to kulinarne niebo a spotkanie z nią jest wielką radością i przyjemnością.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mamma Mia - prawdziwa opowieść o włoskim makaronie

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne