inne

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik

inne

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik - Bilety

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Po wakacyjnych wojażach czas na nowe, podróżnicze inspiracje! Dlatego też serdecznie zapraszamy na 3 edycję Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego, podczas którego skierujemy wzrok ku najwyższym szczytom, ale i oddamy się muzycznym wędrówkom. Tegoroczny festiwal wspomagają aż dwa kluby: Dyskusyjny Klub Filmowy „Eroica” oraz Klub Jazzowy Swing, co pozwoli uczestnikom eksplorować nie tylko różne rejony geograficzne, ale też kulturalne.

Nasza podróż rozpocznie się 22 października w kinie podczas seansu "Ostatniej Góry ", a zakończy w sobotę prelekcją naszego gościa specjalnego – Piotra Pustelnika, który jako trzeci Polak w historii (po Jerzym Kukuczce i Krzysztofie Wielickim) zdobył Koronę Himalajów oraz Karakorum. Jest pomysłodawcą projektu „Trzy Korony” zakładającego zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi oraz Korony Himalajów i Karakorum. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów:

„Długo siedział we mnie wylękniony chłopczyk, który bał się, że umrze. Ale gdybym był nieustraszony jak inni, to z którejś z górskich wypraw mógłbym nie wyjść żywy”.

Program Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego 2019

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetne spotkanie, pan Pustelnik opowiadał bardzo ciekawie, nie było nudno nawet przez chwilę.

Polecane