inne

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik

inne

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik - Bilety

Skierniewicki Festiwal Podróżniczy: Piotr Pustelnik - Skierniewice Centrum Kultury i Sztuki - Sala kameralna | Kupuj Bilety Online

Po wakacyjnych wojażach czas na nowe, podróżnicze inspiracje! Dlatego też serdecznie zapraszamy na 3 edycję Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego, podczas którego skierujemy wzrok ku najwyższym szczytom, ale i oddamy się muzycznym wędrówkom. Tegoroczny festiwal wspomagają aż dwa kluby: Dyskusyjny Klub Filmowy „Eroica” oraz Klub Jazzowy Swing, co pozwoli uczestnikom eksplorować nie tylko różne rejony geograficzne, ale też kulturalne.

Nasza podróż rozpocznie się 22 października w kinie podczas seansu "Ostatniej Góry ", a zakończy w sobotę prelekcją naszego gościa specjalnego – Piotra Pustelnika, który jako trzeci Polak w historii (po Jerzym Kukuczce i Krzysztofie Wielickim) zdobył Koronę Himalajów oraz Karakorum. Jest pomysłodawcą projektu „Trzy Korony” zakładającego zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi oraz Korony Himalajów i Karakorum. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów:

„Długo siedział we mnie wylękniony chłopczyk, który bał się, że umrze. Ale gdybym był nieustraszony jak inni, to z którejś z górskich wypraw mógłbym nie wyjść żywy”.

Program Skierniewickiego Festiwalu Podróżniczego 2019

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Skierniewice inne wydarzenia

Recenzje

Świetne spotkanie, pan Pustelnik opowiadał bardzo ciekawie, nie było nudno nawet przez chwilę.

Polecane