inne

Pokonkursowa wystawa prac uczestników XI Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego

inne

Pokonkursowa wystawa prac uczestników XI Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego

Pokonkursowa wystawa prac uczestników XI Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego - Bilety

1 marca 2019 r. w Centrum Kultury „Browar B.” odbyła się już XI edycja tego konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży z całej Polski. Do rywalizacji przystąpiło, tworząc prace na miejscu, prawie sto osób reprezentujących szkoły, stowarzyszenia kulturalne, domy kultury, placówki opiekuńcze i oświatowe z Włocławka, Radziejowa, Torunia, Płocka, Bydgoszczy i Łodzi. Nadesłano też około 150 rzeźb z gliny z 38 miast Polski, co jest nowym rekordem w historii Konkursu.
Na wystawie pokonkursowej w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, w Zbiorach Sztuki na ul. Zamczej we Włocławku, prezentowanej od 4 kwietnia do 5 maja 2019 roku, znalazły się tylko prace nagrodzone, wyróżnione oraz zakwalifikowane przez jury Konkursu do ekspozycji.
Teraz, w Galerii Sztuki „Antresola”, zaprezentujemy cały zbiór figurek, nie tylko tych pokazanych w Muzeum, ale też wszystkich wykonanych i zgromadzonych w ramach XI Konkursu Ogólnopolskiego. Jest to dodatkowe wyróżnienie dla wszystkich uczestników i jeszcze jedna atrakcja dla zainteresowanych tym jakże ciekawym konkursem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pokonkursowa wystawa prac uczestników XI Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne