inne

Polski Food Porn- Nowoczesna kuchnia polska ONLINE

inne

Polski Food Porn- Nowoczesna kuchnia polska ONLINE

Polski Food Porn- Nowoczesna kuchnia polska ONLINE - Bilety

Serdecznie zapraszamy na kolejne, pyszne warsztaty z Michałem Toczyłowskim! Był już comfort food, streetfood, eleganckie dania z owocami morza... Teraz czas na POLSKI PORN FOOD - polskie pyszności, które z pewnością pokochacie!

Kuchnia polska nie musi być nudna i tłusta... Jeżeli znudziły Wam się tradycyjne kotlety schabowe z ziemniakami, pierogi z mięsem lub zupa pomidorowa na niedzielny obiad musicie poznać tajniki kuchni Michała!

Pokaże Wam, że kuchnia polska stwarza naprawdę wspaniałe możliwości dla zwolenników "kombinowania" w kuchni! Bazując na smakach tradycyjnych odkryjecie też nowe oblicze kuchni polskiej...

Podczas warsztatów bazować będziemy na najlepszych polskich składnikach takich jak: zwykłe "niezwykłe" warzywa, owoce, świeże zioła oraz wspaniałe mięso.

Dowiemy się wielu cennych wskazówek i trików, np. jak rozpoznać świeże mięso, w jaki sposób najlepiej usmażyć kaczego burgera, jak zrobić coś niezwykłego z ziemniaka i zmienić go w polską "pizzę", czy jak najlepiej wykorzystać rodzime zioła, np. pietruszkę, lubczyk czy tymianek.

Będzie baaaardzo inspirująco i mega smacznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Polski Food Porn- Nowoczesna kuchnia polska ONLINE

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne