inne

Poziomy mentalne, a relacje partnerskie – warsztaty

inne

Poziomy mentalne, a relacje partnerskie – warsztaty

Poziomy mentalne, a relacje partnerskie – warsztaty - Bilety

Poziomy mentalne, a relacje partnerskie – warsztaty

28 maja (niedziela), 10.30 – 13.00, sala 119, koszt 60 zł.

W programie warsztatów:
1. Metoda obliczania poziomu mentalnego wybranej osoby.
2. Poznawanie metod wychowawczych wobec dzieci o różnych poziomach mentalnych.
3. Dopasowanie rodzaju pracy i wypoczynku do poziomu mentalnego.
4. Ustalanie przyczyn nieporozumień w oparciu o analizę poziomów mentalnych partnerów.
Uczestnicy powinni posiadać własne notatniki i narzędzia do pisania.

Małgorzata Stawarz, jest doświadczonym Mental Coachem, autorką kilkunastu książek, w tym z zakresu literatury, ale również poradników i dawnej pasji numerologii. Do najbardziej znanych należą: Jak zmienić życie przez podpis? Jak wybrać zawód?, Jak nie zostać bankrutem?, Ekonomia egoizmu, Jutro zaczyna się teraz!, W cenie odkrycia - fraszki i aforyzmy, a także Horoskop numerologiczny na całe życie, oraz libretto opery BRAHMAN, oraz scenariusz sztuki musicalu Bilety do szczęścia.
W jej dorobku znajduje się kilkadziesiąt programów komputerowych, setki felietonów i autorskie szkolenia z zakresu Marketingu Niekonwencjonalnego z bardzo obszernym programem. Opracowała setki wzorów matematycznych cech mentalnych, które obecnie nazywane są Kodem Mentalnym. W jej osiągnięciach znajduje się także zapis myśli ludzkiej na pięciolinii, który został użyty przez Dorotę Agnoletto z Wiednia do kompozycji muzycznej nowatorskiej opery BRAHMAN (Więzi Istnienia).
Od 1997 roku rozpoczęła komplementarne badania nad mentalnością człowieka we współpracy z psychologami. Zajmuje się również statystycznymi badaniami na temat związku cech mentalnych człowieka i predyspozycji chorobowych, czy relacji partnerskich (osobistych i biznesowych).
Małgorzata Stawarz była wieloletnim prezesem Europejskiego Instytutu Rozwoju Ekologii Myśli EIREM w latach 1997-2003, zrzeszającego ponad 100 osób z Polski, Europy i USA. Obecnie prowadzi w Krakowie własny Ośrodek Badawczo Rozwojowy ELIPSA. Więcej informacji www.malgorzatastawarz.pl lub osrodek-elipsa.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poziomy mentalne, a relacje partnerskie – warsztaty

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne