Poznański Klub Podróżnika - GRUZJA - Maciej Pietrzak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

Poznański Klub Podróżnika - GRUZJA - Maciej Pietrzak

inne

Poznański Klub Podróżnika - GRUZJA - Maciej Pietrzak

Poznański Klub Podróżnika - GRUZJA - Maciej Pietrzak - Bilety

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie "Gamardzobat - między Europą i Azją"

Gościem będzie Maciej Pietrzak

23 czerwca 2016 o godz. 18.30

PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12

W ramach spotkania poczęstunek: woda, soki, ciastka

Bilety tylko w sprzedaży internetowej

Gruzja w oczach pasjonata fotografii. Kraj wielu kontrastów kulturowych i różnorodności etnicznej, który ma kilka wspólnych mianowników - gościnność, uczynność, bezinteresowną pomoc, ciekawość - ale nie nachalną.

Wyprawa fotograficzna do Gruzji miała miejsce we wrześniu 2015 r. Brało w niej udział czterech fotografów. Odwiedzili między innymi: Swanetię, Kachetię i Chewi. Swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami podzieli się Maciej Pietrzak. Dodatkowo można też będzie zobaczyć wyjątkowe zdjęcia przyrodnicze w przepięknej oprawie muzycznej.

Maciej Pietrzak należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody, jest prezesem Okręgu Wielkopolskiego. Laureat oraz zwycięzca wielu konkursów fotograficznych poświęconych tej tematyce. Zdobywca tytułu Fotografa Roku 2015 ZPFP OW. Jest autorem oraz współautorem wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Wspólnie z Maciejem Lelonkiewiczem organizuje plenery i wyjazdy fotograficzne w Polsce i zagranicą. Pomysłodawca i współorganizator Poznańskich Dni Fotografii -- eventu, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez poświęconych fotografii przyrodniczej. Od lat wspiera organizacyjnie Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Wizje Natury" w Kampinowskim Parku Narodowym.

http://www.poznanskipodroznik.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spotkanie zorganizowane w sposób profesjonalny, w przyjemnym miejscu. Zdjęcia znakomite, pan Maciej opowiadał o Gruzji w ciekawy sposób, co pozwoliło inaczej spojrzeć na ten kraj.
Prowadzący był w Gruzji zaledwie kilka dni, odnieśliśmy wrażenie, że nie był wystarczająco przygotowany do swojej prezentacji. Spodziewaliśmy się spotkania poświęconego wyłącznie Gruzji, małe zdziwienie wywołały zdjęcia przyrodnicze, niekoniecznie z wycieczki po Gruzji.
podróżnicy 25.06.2016 01:02
Wybieram sie do Gruzji ponownie , ale po tej prezentacji mam mieszane odczucia.Raczej nie zacheciła lecz bardziej zniecheciła.

Polecane