inne

Poznański Klub Podróżnika - RUMUNIA - Włodzimierz Kruszwicki

inne

Poznański Klub Podróżnika - RUMUNIA - Włodzimierz Kruszwicki

Poznański Klub Podróżnika - RUMUNIA - Włodzimierz Kruszwicki - Bilety

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Włodzimierzem Kruszwickim pt. "Wędrówki po Rumunii"

11 kwietnia (poniedziałek) 2016 o godz. 18.30
PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12

W ramach spotkania poczęstunek: woda, soki, ciastka

UWAGA! Bilety tylko w sprzedaży on-line

Włodzimierz Kruszwicki – krajoznawca i turysta górski z Poznania. W okresie studiów wiceprezes Akademickiego Klubu Górskiego Halny i skarbnik Oddziału Międzyuczelnianego PTTK. Pilot wycieczek zagranicznych i przewodnik w BPiT Almatur. Lubi zarówno wędrówki w górach lodowcowych jak i tych niższych, lecz malowniczych. Upodobał sobie zwłaszcza Karpaty rumuńskie i Bałkany, które od wielu lat odwiedza co roku.

"Pomysł na wyjazd w góry Rumunii spełnił się w 1983 roku. Piękno Karpat Południowych, przestrzeń, swoboda, góry po horyzont, naturalnie prowadzone pasterstwo, nieco egzotyki i wielka życzliwość mieszkańców sprawiły, że w następnych latach zorganizowałem kolejne eskapady. I tak już zostało. Kiedy w danym roku nie uda się tam pojechać, w następnym jadę dwukrotnie, aby nadrobić zaległości. Pasja górskiego wędrowca poszerzyła się o zainteresowanie kulturą i historią tego kraju. Wiele lat krótkich, ale systematycznych wizyt pozwala obserwować jak zmienia się Rumunia na przestrzeni lat."

25 kwietnia spotkanie "**Gabon dżangiel ekspedyszyn**" w PURO Hotel

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poznański Klub Podróżnika - RUMUNIA - Włodzimierz Kruszwicki

Prezentacja bardzo słaba. Niewarta 30 zł. Prelegent posługiwał się w zasadzie starymi zdjęciami pomimo deklaracji , że bardzo często odwiedza Rumunię. Bardzo mało zdjęć, a poszczególne zdjęcie pokazywane było kilka minut. Podczas opowieści nie pokazywał opowiadanej treści na zdjęciu. Nudny sposób opowiadania. Nieprzemyślana prezentacja, nieprzygotowana. Jestem rozczarowana
Miejsce ok. organizacja ok. prelekcja średnia.
Moim zdaniem prowadzący za dużo wprowadzał dygresji a za mało było poświęconego czasu na rzeczywiste ukazanie kraju jakim jest Rumunia. To czego mi najbardziej zabrakło to ukazania rozmieszczenia gór na mapie.
Pokaz niestety mało interesujący. Autor pokazywał zdjęcia z lat 80 - tych, dosyć długo omawiał jedno zdjęcie co było dosyć nużące. Same zdjęcia niezbyt interesujące. Opowieści zresztą też.

Polecane z kategorii inne