inne

Poznański Klub Podróżnika - Rowerem przez Panamę i Kolumbię

inne

Poznański Klub Podróżnika - Rowerem przez Panamę i Kolumbię

Poznański Klub Podróżnika - Rowerem przez Panamę i Kolumbię - Bilety

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie "Rowerem przez Panamę i Kolumbię"
Gościem będzie Piotr Strzeżysz

12 maja 2016 o godz. 18.30

PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12

W ramach spotkania poczęstunek: woda, soki, ciastka

UWAGA! Bilety tylko w sprzedaży on-line

Piotr Strzeżysz - podróżnik, fotograf, autor czterech książek podróżniczych, z których trzecia, "Powidoki", otrzymała nagrodę "Bursztynowego Motyla" w Konkursie im. Arkadego Fiedlera oraz nagrodę Magellana w kategorii najlepsza książka podróżnicza roku 2014. Prowadzi blog podróżniczy www.onthebike.pl

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem 23 maja w Kinie Rialto

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poznański Klub Podróżnika - Rowerem przez Panamę i Kolumbię

Ciekawa osobowość, interesujący i zabawny przekaz. Nie istotne jest to, że o Kolumbii dowiedziałam się niewiele, bo przecież poznałam człowieka z UŚMIECHEM.
Mówca był znakomity, podobało mi się jego zaangażowanie i pasja. Miejsce prezentacji było świetne. Event zaplanowany pod względem organizacyjnym - kupno biletów, oodpowiednia ilość miejsc siedzacych. Zabrakło mi czasu na pytania od publiczności w czasie ogólnym oraz bardziej zorganiziwanej sprzedazy ksiazek (moze jakis stolik na przyszlosc?).
Człowiek pełen pasji, to było naprawdę imponujące! Zabrakło natomiast rzeczowych informacji o kraju i ludziach. I wszystko było przede wszystkim chaotyczne.
takie imprezy jak ta dają inspiracje innym ludziom do odkrywania i niezaprzestania czegokolwiek by to dotyczyło .Prowadzący bardzo zabawny .Bilety mogłyby być po 12 zł max

Polecane z kategorii inne