inne

Pracownia Seniora: Kreatywne pisanie Loesje

inne

Pracownia Seniora: Kreatywne pisanie Loesje

Pracownia Seniora: Kreatywne pisanie Loesje - Bilety

Loesje to grupa ludzi działających na całym świecie na rzecz wolności wyrażania własnej opinii i kreatywności. Działalność Loesje ma pobudzać do refleksji, a także twórczego myślenia oraz uświadomić możliwość wpływania na najbliższe otoczenie.

Loesje wyraża swoje myśli w postaci krótkich haseł zamieszczanych na czarno-białych plakatach. Ich estetyka podkreśla, że najważniejszy jest tekst i znaczenia, jakie ze sobą niesie, a nie kolorowa forma. Charakterystyczny dla plakatów jest też brak interpunkcji, poszerzający możliwości ich interpretowania.

Hasła znajdujące się na plakatach Loesje powstają podczas warsztatów kreatywnego pisania. W tym roku warsztaty te zagoszczą na Festiwalu w Pracowni Seniora. Seniorzy wspólnymi siłami stworzą własne slogany koncentrując się na motywie przewodnim tegorocznego FKŻ, Ziemi. Będzie to pretekst do podjęcia konstruktywnej dyskusji na bieżące tematy i wzajemnej inspiracji, a co za tym idzie, zachęta do aktywizmu podejmowanego na rzecz zmiany w swoim środowisku lokalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane